תגובה לעומר קורדובה

עומר חמודי, איפה אתה? לאן נעלמת, מתוקי? הודעת פה קבל עם ועולם על כך שאתה זורק אותי, שמיצית את הקשר בינינו, שזה לא אני אלא אתה ושאתה ממשיך הלאה. אבל את האמת רק אנחנו יודעים. רק שעכשיו, חשבתי שהגיע הזמן שכולם יידעו.

האמת העצובה מבחינתך, היא שאני חתכתי אותך. אמרתי לך יום אחד שמאהב כמוך כבר היו לי מליונים. אני מחפשת משהו שונה, מרגש. סטוצים של שכמותך אני משיגה בלי להניד עפעף. אתה היית עבורי אפיזודה חולפת, קצרה ותו לא. האס אם האס שאני שלחתי היה כזה:"עומרון היקר, חפש לך מישהי אחרת כי כמוך כבר היו ועוד יהיו. אני מחפשת גברים אמיתיים, ריגושים חדשים". אני מוכנה להוכיח לכל מי שרק ירצה שכך היה. המסרון שמור אצלי בנייד.

את ההוכחה לכך שעשיתי מהלך נכון קיבלתי כבר בסוף השלב הראשון. הבחירה שלך בהולנד הוכיחה שהמפסידנות נדבקת אליך. הכתומה שלך עפה כל כך מוקדם, וזה בעצם רק מעצים את ההישג שלי במונדיאל. למרות שהיינו יחד, הצלחתי ללכת עד הסוף. אני רק לא מבינה איך העזת לסלף את פני הדברים בפומבי, לצאת מאצ'ו, גבר יענו, ולשחק אותה כאילו אתה הוא זה שזרק אותי. ככה אתה עושה לכל הבחורות שלך? זה אפילו לא מצחיק. אני משאירה לכל הקוראים לבחור למי הם מאמינים.

אני כבר המשכתי הלאה. ובקלות כמו שאתה רואה. אפילו הצרפתייה לא הצליחה לעמוד מולי. ואני לא רואה מי כן. אז שיהיה לך כיף עם הגברת הכתומה שלך. אתם מתאימים.

שלך לא בהערכה, "הרוחה", נבחרת ספרד.

 • מעייף

  שייגמר כבר הכדורגל הזה ונקבל את חיינו בחזרה. כולל האתר כולל המועדון וכולל הבעלים.

 • בורצי

  ענק !!
  *את תגובתו של עומר לא היה ניתן להשיג.

 • עומר

  אין לי מה לומר…אכלתי תכובע…
  יצאתי מעאפן,וזה מה יש..אי אפשר לצאת צודק 100 אחוז תמיד

 • לזכות עומר

  יאמר שהוא הראשון שמאס בטיקיטקה ללא תכלית עוד לפני כל הפרשנים המהוללים של היורו