תוצאות הסקר האחרון

בסקר האחרון שנמשך 14 יום, ושעסק בשאלה מה עושים עם כך שהדרך העוקפת סגורה, השתתפו 58 מצביעים. 48% מציעים לשים שומרים בשערים ולמנוע מעבר דרך הקיבוץ. 38% חושבים שיש לסגור את השערים לפתיחה באמצעות הפלאפונים בלבד. 10% חושבים שיש לפתוח את הדרך באופן פיראטי  ו-3% טוענים שיש להשאיר את השערים פתוחים לרווחה כל היום. מערכת האתר מזמינה אתכם באמצעות התגובות לקיים דיון בנושא ולהביע את דעתכם.
שבת שלום

 • סוף סוף סוף שבוע

  שבת שלום

 • נימרוד

  אם כסף לא היה מהווה בעיה אז אני בעד. המשמעות של שומרים סביב השעון בשני השערים היא לפחות 600 אש"ח בשנה – שזה יותר מסיבסוד כל מערכת החינוך בשנה, או יותר מכל סיבסוד הבנים בשנה, הכל עניין של סדרי עדיפויות, בסוף את המיסים כולנו משלמים.

 • חבר

  לא כ ו ל נ ו…

 • בוסיק

  1)אין צורך להציב שומרים בשער 24 שעות,אפשר מ6 בבוקר עד6 בערב ובשאר השעות בטלפונים.

  2)אומנם מאוחר,אבל הסכום החסר בוזבז וחבל.

  3)איזה סכום כסף עומד מול דריסתו של מישהו בעקבות התנועה הערה.

 • מסכים

  עם בוסיק בכל מילה. סכנת נפשות מה שהולך פה בשעות היום.

 • קשינסקי

  לפחות שיסגרו את השערים לפאלפון בלבד ולא פתוחים כמו בחודש האחרון.
  ובנוסף כשיש מעדניר שהשער לא היה פתוח שיתקשרו למעדניר וצוות המעדניר יפתח להם או שישימו שומר וישלמו על זה כמו עדן

 • דניאל

  בחודש האחרון השער האחורי פתוח לרווחה בשעות היום כאשר אין שומר. כאשר השומר ישנו (זהו שומר קבוע שבא כל יום), פעמים רבות הוא לא משגיח על השער (הולך לקמליה, מארגן דברים מסביב לשער), וכאשר הוא כן משגיח- הוא נותן למכוניות רבות לעבור בלי בכלל לבדוק אותן (מכוניות ללא מדבקות של הקיבוץ). כרגע המצב הוא שמשלמים כסף והשער פרוץ כמעט לחלוטין רוב שעות היום (חוץ מהאפקט של ההרתעה של שומר בשער).
  ניתן לשים שומרים בשעות העומס (07:00-10:00, 15:00-18:00), ובשאר השעות לאפשר פתיחה עם פלאפונים, כמו שהיה אחרי שסגרו את הדרך העוקפת. זה יוריד את העלות בצורה ניכרת.

 • מסכים

  גם עם דניאל בכל מילה. העיקר ל ע ש ו ת כבר משהו כי נמאס לגמרי.

 • נימרוד

  לידיעתכם – זה המצב כיום – יש שומרים בשעות היום העמוסות ובשאר השעות השער על פלאפון, למעט בימי המעדניר. לגבי איכות השומרים, זה לא רק ענין של עלות – זה גם עניין של עקביות. כשיש שומרים כל היום אז הם גם שומרים יותר טוב וגם הרבה מכוניות כבר לא מנסות, שבא שומר לשעתיים ובדיוק בשעתיים האלה נופלים עליו כל אלה שמנסים לעבור, ובשעת העומס יש הרבה עם מדבקות, זה מאד קשה לשמור על רמה טובה של סינון. בכל מקרה הפתרון הוא הדרך העוקפת, ב-21 יש פגישה במשרד הפנים בנושא – נקווה לטוב. צריך לזכור שזה אינטרס שלנו שיכנסו לקוחות ספקים וחברים מהשער המזרחי – אחרת היה מאד פשוט לסגור אותו ודי. יש הרבה חברים שמבחינתם להשאיר את השער פתוח – כך שאין פה פתרון אחד נכון.

 • שבת

  האם יש סיבה שביום שבת השערים פתוחים לרווחה??? למה לא לשים אותם על הפעלה פלאפונית????????!!!!!

 • נימרוד

  טענות כאלה יש להפנות לרב"ש, על פניו זה לא צריך להיות, האדם שבשטח אחראי הוא יפתח ורנר 057-7772273 במירס, מתחתיו יש שרשרת פיקוד כמו בצבא ובמשטרה – זאביק הסגן, יובל – מפקד כיתת הכוננות, ואם אין תשובות – לעוזי מפקד היישוב. הם האנשים שיש להם מפתחות וגישה לתפעול המערכת. שמירת משטר השערים היא מטרה משותפת של כל תושבי הקיבוץ, ולכן כל אחד שמזהה בעיה או ליקוי רשאי וצריך לפנות לאחראים הישירים ובעלי התפקידים בקיבוץ. כמו שאם יש פיצוץ של מים פונים ליוסי, או הפסקת חשמל – לשקד, כך בנושא הבטחון והשערים יש אחראים ואליהם צריך לפנות. אני לא בטוח שהם מסתכלים באתר כדי לדעת אם יש השערים סגורים, וגם לא יכולים לשבת ליד השער 24 שעות ביממה – כך שהכי קל זה להתקשר אליהם, ולדווח על בעיה. הכל מתחיל ונגמר באכפתיות של כלל תושבי הקיבוץ

 • קשינסקי

  נכון שיש לקיבוץ עדיפות שיכנסו ספקים אבל אם חושבים בהגיון, לכול ספק יש מזמין והוא יכול לפתוח את השער כאשר הספק מגיע. ולגבי המעדניר יש לחייב אותם לשים שומר בשער על חשבונם כמו עדן, ואם יש התנגדות אז לסגור את השער לטלפון ולפרסם את הטלפון של המעדניר שיפתחו להם… זה לא מה שיגרום ללקוחות לעזוב…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.