שבוע טוב

חברים שלום,
החודש בתקציב יחוייבו השימוש ברכבי הסידור שטרם בוצעו (החל מחודש דצמבר 2009 ועד מרץ 2010) בגין בעיות בתוכנה אשר דור אחראי המיחשוב עובד על פתרונן. כמו כן, החל מהחודש ייכנס לעבודה בתחום שירות המחשבים והאינטרנט עמוס ויינטרוב, אשר אמור לתת מענה ראשוני לבעיות בתחום המחשב והרשת. עמוס יחל לתת מענה לאחר החג בפלאפון 052-2644697 – מתוך כוונה לשדרג את השירות גם בתחום זה. פרטים נוספים יפורסמו בהקדם.
בנוסף, שימו לב– בשבוע הבא, בין התאריכים ה-6 וה-7 לאפריל (בימים שלישי ורביעי) תהיינה הפסקות מים בשכונות הצפונית, הצפונית מערבית והמערבית החל מהשעה 8:00 בבוקר ועד 16:00 אחה"צ. עם החברים הסליחה על חוסר הנוחות הזמנית– עקב העתקת קו מים ראשי כהכנה לבנייה.
בנושא שיוך זכויות המגורים – חברים אשר לא הגיבו כלל לנתונים שהועברו ע"י צוות השיוך מתבקשים לעשות כן עד סוף חודש אפריל, לאחר מכן ייחשב הדבר כהסכמה. למען הבהר הספק- חברים אשר הגישו הסתייגויותיהם וטרם קיבלו תשובה, אינם כלולים בקטגוריה זו. מחלוקות עקרוניות בנושא שלא יוכרעו יובאו להכרעה במוסדות הקיבוץ.
בברכת שבת שלום שבוע טוב וחג שמח – נימרוד בשם הנהלת הקהילה

 

 • מעוכב בניה

  כל הכבוד למשה לנגשטטר על ההצעה לקציבת תפקידו של אחראי הנדל"ן ויו"ר וועדת התיכנון (פרוטוקול הנהלת קהילה 08.10, 9 במרץ 2010).

 • מסורבת עלייה

  אולי תספר לי מעוכב בניה מה עשה משה בשביל המדינה, מתי לקח על עצמו איזה תפקיד, ואם לקח אחרי כמה זמן התפטר כי הריצפה עקומה, כי לא נתנו לו, כי שתו לו. חוץ מללכת למזכירות ולשאול שאילתות, להתסיס סביבו האם עשה משהו טוב, מועיל. האם קידם משהו בקיבוץ? נאדה

 • לגברת מסורבת.

  תתביישי לך! את מחפשת את מי לעקוץ? למה כל המרמור וחוסר הפרגון בקיבוץ הזה? אנשים כמוך הורסים את האווירה ויודעים תמיד רק להתלונן.חבר שאכפת לו סטייל…

 • ואת?

  מה את עשית בשביל המדינה? תספרי לנו אולי זה ינקה אותך.

 • נימרוד

  חברות וחברים, בואו לא נגרר לירידות אישיות. ביקורת מותרת – אך צריך לזכור שרק מי שלא עושה אינו טועה, גם קוני וגם משה הם חברים רבי זכויות בקהילתנו, ולא צריך לקחת את הדברים למקומות האישיים, אלא לדון לגופו של עניין: זכותו של משה להעלות דברים, וזכות ההנהלה לא להסכים לכל טענה. מהות הדמוקרטיה היא האפשרות לדון, וזו עדיין עדיפה על כל שיטה אחרת להתנהלות קהילה, בין אם מדובר בקיבוץ או מדינה.

 • מסורבת

  אני אולי לא עשיתי כלום אבל לפחות אני לא מעבירה כל הזמן ביקורת על מי שכן עושה.

 • אני חש כאילו אדון משה יצא לציד

  כבר לפני כמה שנים מסיבות משלו והוא לא מרפה
  אז חביבי
  ת ר פ ה

  שיהיה לך סופ"ש רגוע
  ביי

 • למה

  מה רע בלרענן את השורות פעם בכמה שנים?
  ראו דוגמא גם של המנהלנית שפשוט התיישבה על התפקיד ומסרבת לזוז ממנו

 • נימרוד

  ל-8 זו דווקא דוגמה לא נכונה. למי שעוד לא שם לב קטרינה אינה מנהלנית מזה מספר חודשים, אלא עובדת הנהלת החשבונות וממשיכה בתפקידה כחשבת השכר. את כל התפקידים הללו אגב היא עושה מצוין וראויה לכל שבח. לגבי עניין הקדנציות – כולם מוזמנים לאסיפה בנושא, זה המקום להשפיע ולא רק להתלונן, בפעם האחרונה בקושי סגרנו מניין…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.