לוח חזרות

לידיעת הרוקדים והשרים, השבוע  –  מועדי חזרות רקדנים/ זמרים :

יום רביעי 18/8/10
17:30 כחל עורבני
19:00 נעורים
20:00 דור צעיר – זוגות

יום שישי 20/8/10
13:00 כחל עורבני
14:30 דור צעיר – זוגות
16:00 חבורת הזמר (העמדה)

יום שבת 21/8/10
18:00 דור צעיר – זוגות
20:00 חבורת הזמר (העמדה)

• כל החזרות מתקיימות בבית אליהו
• החזרות נכנסו להילוך גבוה!  הגעה לכל החזרות הכרחית להצלחת המופע.

תודה על ההיענות ובהצלחה!!

 

 • מוזר

  ב50 שנה לקיבוץ לא היו כאלה חגיגות מפוצצות,כנראה שלמישהו אין יותר מדי תעסוקה,והחליט לנפח את המסיבות האלה…חבל על הכסף

  דעה אישית

 • לא מוזר

  דעה אישית= שמור לעצמך…

 • חג 60 שמח לכולם

  מצד אחד יש משהו בדעה הזו, אבל אם מסתכלים על זה בענין הכספי יש בקיבוץ המון דעות על הוצאות מוזרות אחרות.
  מצד שני יפה שעושים משהו ואנשים משיקעים מזמנם החופשי!!!

  למזכיר האם תוכל להגיד לנו כמה כסף מושקע בחגיגות ה 60 לעומת חגיגות ה 50 ???

 • מוזר

  להביא כריאוגרפית-ולשלם לה כסף…מה אין פה מספיק בחורות מוכשרות שיכלו לעשות את זה???

  אבל זה בסדר תמיד הקיבוץ הזה חושב עקום…ול"לא מוזר" כנראה שאתה אחד מהמארגנים או מקורב אליהם..אחרת אין שום הצדקה להפנינג המיותר הזה…במקום ההוצאות המיותרות האלו היה אפשר לחלק קצת דבידנדים שאף פעם לא חולקו פה…או לסירוגין להשקיע יותר במסיבות פורים בקיבוץ…שיש הדואגים לקצץ את התקציב של פורים משנה לשנה
  מה יהיה ב70 לקיבוץ??אולי נביא את אלטון ג'ון להופעה במגרש כדורסל?!?
  מתי יתחילו לנהוג פה בהגיון בקיבוץ הזה???מתי??
  אני לא מאשים את המזכיר…אלא כל מיני חסרי תעסוקה שאין להם מה לעשות עם זמנם הפנוי

 • הביקורת שלך, למרות שאני לא מסכימה עם אף אות מתוכה

  היא לגיטימית. אז למה לא להזדהות?

 • בזבוז

  באמת בזבוז כסף אפשר להסתפק במשהו יותר צנוע!!!

 • מוזר

  תודה לך "בזבוז" על ההסכמה..אני בטוח שעוד יש המון "עכברים" בחורים שחושבים כמוני וכמו "בזבוז" ואפילו רובם.
  אותי תמיד לימדו שכסף לא גדל על העצים…וקמצן באופיי אני ממש לא,להיפך חיים פעם אחת ואסור לשמור מתחת לבלטות…אבל נו באמת אפשר לנתב את הכסף הרב ששופכים על המאורע המפוקפק הזה להרבה אפיקים מעניינים ומועילים….

 • לצוות האתר

  אנא חשוף בפני הקהילה את "צוות ה60"…
  אחרי הכל מגיע לנו לדעת מי מבזבז לשווא את כספי המיסים שלנו

 • לצוות האתר

  אנא חשוף בפנינו את השפנפן שמפחד להזדהות כשהוא מעביר ביקורת

 • מוזר

  שם פה בתכלס פס על כולם…..אבל יכול להיות שבצוות ה60 ..יכול להיות שיש מקורבי משפחה לחבריי..ובזה אני לא מעוניין…
  אני רק אומר את מה שכל כך הרבה חברים חושבים….
  שמוצאים פה כסף לשווא …לדוגמא הכריאוגרפית…שאפשר היה להביא במקום את אילאיל,ליאור מדר ,ליאת ליבנה,רותם אברהמי,לא חסר….אבל לא בקיבוץ ניר אליהו חייבים לחשוב עקום…

 • איזיו

  להבהרה – הכיוריוגרפית היא חלק מעיסקת חבילה עם המפיק על פי הסכם הכל כלול. זה כולל מפיק במאי כיוריוגרפית, צלם וכו.מחיר כולל עבור ההפקה כולה – סה 50000 ש"ח, שזה 20000 ש"ח מתחת למחיר המקובל לארוע כזה.
  אגב זה יפה שמנדבים כאן אנשים אחרים להרקיד ולביים, אני מעדיף את אלה שמתנדבים לפני שמנדבים.
  כתבתי לאלה שמזדהים בשמם ומעונינים לדעת.

 • איזיו

  ועוד תגובה למוזר, כך אתה קורא לעצמך, לא? אני הייתי מעורב חזק גם בחגיגות ה – 50, לידיעתך זה לא עלה פחות.

 • עוד משהו ל"מוזר"

  צוות ה-60 איננו גוף "סודי". להיפך- השמות מתנוססים בכל פרסום ודף בנושא. כל אותם "חסרי תעסוקה שאין להם מה לעשות עם זמנם הפנוי" (ציטוט) הם אנשים שלקחו על עצמם את התפקיד בנוסף לעבודתם היומיומית, וזה באמת מכל הלב ובכיף.
  הביקורת, אגב, על הוצאת הכסף היא יותר מלגיטימית, אלא שאפשר לבוא בביקורת גם בלי להשתלח בכל העולם. זה בטח מוציא לך את הכיף, אבל ההתייחסות אליך תהיה קצת יותר רצינית…
  שיר

 • חבל

  שאנשים בקיבוץ חושבים רק על כסף לכיס הפרטי שלהם

 • נימרוד

  מאז המונדיאל לא היו כ"כ הרבה תגובות. אפשר להתווכח על הכסף שמושקע בחג השישים, צריך לזכור שלא בכל יום חוגגים גם 60 שנה וגם מאה שנות קיבוץ, הצוות מורכב ממתנדבים שאכפת להם מאד מהקיבוץ והם דווקא אנשים עסוקים ברובם, חשוב לציין – אם לא היה צוות רציני – לא היו מוקצה תקציב שכזה לאירוע, המטרה היא תוך כדי ההכנות לרתום את כל הקהילה וליצור גאוות יחידה ואחדות. התקציב אגב אושר באסיפה מיוחדת ולאחר דיון במזכירות שבו עלו הדילמות על השולחן ובאופן גלוי. עם זאת החליטה האסיפה ברוב קולות ללכת על העניין. למרות העלות הגבוה יחסית, להערכתי בסוף התהליך והערב נגיע למסקנה שהיה שווה, וזה יהיה אירוע שיזכרו שנים קדימה, כמו שרבים מאיתנו לא שכחו עד היום את יום הילד. לשמחתנו המצב היום מאפשר לנו לחוג בצורה ראויה את חג השישים, ואני מקווה שגם מי שחולק עליי – ייהנה בסוף האירוע

 • יהודית מדר

  "גאוות יחידה"!
  לדעתי חשוב מאוד שפעם בעשור נחגוג כמו שצריך.
  לא מכובד להעביר ביקורת ככ מרושעת,ביקורת? כן! לגיטימי !
  לעוסקים במלאכה "חיזקו ואימצו"

 • לצוות ה-60

  אל תיפול רוחכם ואל תתנו לדיעה של יחיד שלא מיצג אלא את עצמו להרוס לכולנו את החג המשיכו במלאכה הברוכה וקבלו ח"ח מהרוב הדומם

 • נטע

  כיוון שאני חברה בצוות, אני לא מרשה לעצמי שלא להגיב, למרות שהייתי שמחה יותר לדעת שהעבודה שלנו מקבלת גיבוי מלא. מטבעה של דמוקרטיה, שלא כולם חושבים אותו הדבר, אבל אם מישהו בחר להסתתר מאחורי כינוי, הרי שהוא לא באמת אמיץ מספיק להביע את דעתו. תקציב החג עבר את ההנהלה (וקוצץ…) וגם אסיפה. חלק מהיותנו קהילה מיוחדת מתבטא באפשרות שלנו לחגוג וליצור ביחד. התקציב הזה לא מופנה להופעת אורח (א-פרו-פו אלטון ג'ון) אלא ליצירה של חברים במשחק, בשירה, בריקוד, בצילום, בהכנת תפאורה ועוד ועוד. לשם הכנת ערב כזה דרושות הרבה מאוד שעות עבודה, ולכן נלקח צוות מקצועי, שזוהי עבודתו ועליה הוא מקבל שכר. לעומת זאת, כל חברי הצוות מהקיבוץ עושים זאת בהתנדבות, לאורך השנה כולה, וכולם עסוקים מאוד (כולם, לא רובם, כפי שכתב נימרוד). הזמנו את כל החברים לקחת חלק במופע. גם כל מי שמשתתף בחזרות ובהכנות האחרות עושה זאת על חשבון זמנו הפנוי. התמורה שמקבלים המשתתפים היא הנאה צרופה מן היצירה המשותפת, דבר שאנשים "מוזרים" לא השכילו להבין. את החיסכון הכספי, שכולנו מודעים לו (כל חברי הצוות יודעים היטב מה גובה המיסוי המושת עליהם) אנחנו משיגים בכך שמכינים את האוכל בעצמנו, מזמינים לחג מעט אנשים יחסית, ומשתמשים ב"עדן" ובציוד שלו.
  אני מקווה שכולם יהנו מן הערב, ויראו בו מתן ביטוי לגאווה של היצירה המשותפת שלנו שהיא בת שישים, וכן לתקוות שלנו לעתיד משותף של פריחה, צמיחה והתבססות.
  תודה על הזמן שהקדשתם לקריאה, נטע

 • נטע

  ועוד תגובה, אם יורשה לי, למרות שכבר התבטאתי בהרחבה.
  אני מבקשת ממנהלי האתר לא לאפשר תגובות בעילום שם. אני מוכנה לכל ויכוח, ויש לגיטימיות להבעת דעה, אבל האופן שבו זה נעשה, וההשתלחות ב"מקורבים" שזה כבר גובל בלשון הרע אינם לגיטימיים.
  נטע

 • שושק'ה

  לחברים שלום
  קראתי את התגובות באתר בקשר לחג ה-60 ,והחלטתי להגיב (לא כהרגלי) , אני נמצאת בצוות ה-60 שיש בו מכל שכבות הגיל ,
  צוות נפלא שמשקיע ועושה הכל על חשבון זמנו הפנוי ולא על חשבון העבודה .
  בתחילת דרכנו פנינו אל החברים ובקשנו לבוא ולקחת חלק בכל הארוע הגדול הזה , ובאמת הייתה ויש היענות גדולה ויפה ,
  בצילומים , בריקודים , בשירה ובהצגה .
  שמחתי מאד על שיתוף הפעולה , ופתאום לראות תגובות כאלה …זה קצת מרגיז . אבל אולי יש אנשים שאינם תורמים ואינם עושים
  (חושבים רק על הדיבידנד שלהם ) ואולי כואב להם שנעשים דברים יפים וטובים במשק .
  הכסף לארוע אושר במזכירות ובאסיפה ,זה לא היה סודי ( בקשנו גם השתתפות של המועצה) .
  תאמינו לי שאנחנו מנסים מאד להצטמצם .
  בקשר לכוריאוגרפית , כל אחד שרואה את עצמו מתאים … היה יכול לפנות אלינו ובשמחה רבה היינו מוכנים לשתף אותו , כמובן שאף אחד לא פנה .
  בקשר ל"קרובי המשפחה" שה"מוזר" הזכיר אותם …בחג הזה משתתפים רבים רבים מחברי הקיבוץ – בכל התחומים . ( זה פשוט נפלא ! ).
  לבסוף, אני רוצה לאחל לכולנו בריאות ושנוכל להמשיך לעשות דברים יפים וטובים .
  ונחגוג את חג ה-60 , חברים ילדים ואורחים , בהרבה שמחה ואהבה .
  בברכת שנה טובה שושק'ה .

 • טל רוזנבלום

  למוזר אם אתה מעדיף טלוויזיה חדשה או מקרר על חשבון חג המשק לא מגיע לך אפילו מלונה בדשא של החדר אוכל!!!!!!!!!!!!! תתביש לך תארוז ותעבור לקיבוץ אייל שם מחלקים דבידנתים ומזמן כבר אין ביחד של קיבוץ וכדי שתוכל להמשיך להסתכל לאנשים בקיבוץ בעיינים אני מציע לך גם לא להזדהות כי אני מתבייש שאתה גר בקיבוץ שלי פיכסה!!!!!!!!!!!

 • עמרי

  נטע שלום,
  בנוגע לתגובות בעילום שם באתר, אנחנו נמצאים בדילמה בעניין הזה בעצם מאז הקמתו של האתר (כבר כשנה וחצי). אנחנו די חלוקים במערכת האתר כשהרוב חושב שזה האינטרנט לטוב ולרע והמיעוט טוען בקול רם שאין לאפשר לתגובות בעילום שם לעלות בכלל. הפשרה אליה הגענו, גם בשל מגבלות טכניות שונות, היא להגביר את הצנזורה שלנו באופן מאוד קיצוני נגד תגובות פוגעות המכוונות כלפי אנשים ספציפיים ומובאות בעילום שם. לא מעט (גם לא הרבה מדי, אבל לא חסר) תגובות מצונזרות בשיטה זו על ידינו, וגם בתגובות האחרונות של אותו שפן המכנה עצמו "מוזר" צונזרו מספר מילים שהיו אישיות כלפי אנשים מסוימים. מה שלא הורד נמצא על הגבול המאוד דק שבין ביקורת כללית לבין פגיעה באנשים ואנחנו החלטנו שיש לזה מקום באתר. שוב, לא בלב שלם, לא בלי חילוקי דעות ולפעמים מתוך חוסר ברירה, אבל נכון להיום זאת המדיניות (שהיא אגב הרבה יותר חד משמעית מאשר בתחילת הדרך, אז הושאר כמעט הכל ולצערנו היו אנשים שנעלבו ונפגעו, בצדק כנראה. מאז השתנה אופיו של האתר בהקשר הזה בגדול).
  עוד נקודה היא, שמכיוון שהכותב בעילום שם מתחבא מאחורי האנונימיות ואין שם או אדם לצורך העניין שיעמוד מאחורי המילים הנכתבות, הרי שגם תגובות מעט קיצוניות כמו זאת של טל, שאם היתה מופנית כלפי מישהו ידוע היתה כמובן נמחקת, נשארה גם היא. אגב, אני עצמי החזקתי את עצמי יומיים בכוח מלהגיב כי ידעתי שהתגובה שתצא ממני תהפוך את זאת של טל לשיעור מבוא אצל חנה בבלי.

 • שיעור מבוא אצל חנה בבלי

  אין ספק שעמרי רז הוא גאון

 • נימרוד

  עמרי אני חושב שאתם פועלים נכון, באיזון ובלי לאבד פרופורציות, האינטרנט מטבעו מאפשר אנונימיות. פסילת כל תגובה אנונימית תביא לייבוש האתר, ועם זאת אין ספק שהגבול ששמתם הוא במקום. אמנם הדברים שנכתבו בעילום שם גרמו ללא מעט פגיעה אצל העוסקים במלאכה, אבל מצד שני התגובות התומכות שהיו הרוב חיממו את הלב וגם הראו למבקר האנונימי שהוא במיעוט. אני חושב שעדיף שדיעה תישמע מאשר מישהו יסתובב עם זה בבטן ויפיץ רעל בחצר. בכל מקרה המשיכו במלאכה הטובה – גם באתר וגם מארגני חג המשק, ההתמדה וההשקעה סופן להשתלם

 • סליחה על השאלה

  אך מי זו חנה בבלי?

 • אחד שיודע (לקרוא)

  חנה בבלי (1901 – 17 במאי 1993) הייתה כנרת בתזמורת הפילהרמונית; נודעה בעיקר בשל הטורים שכתבה בעיתונים בנושא נימוסים והליכות החל משנות ה-60. בשל כך כונתה "כוהנת הנימוסים וההליכות" של החברה הישראלית.

 • תגובה לטל רוזנבלום

  אהבתי את התגובה שלך 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.