הודעה חשובה

חברים שלום רב,

על אף רצוננו לקדם את הקליטה לחברות, נראה שנושא זה מורכב מבעבר: הנקלטים נדרשים לשלם סכומים גדולים עבור דמי כניסה, תשתיות וזכויות הדיור, וזאת ללא פריסה כבעבר ומצריכות גיוס הון עצמי משמעותי. הסכמי הקליטה מורכבים וסבוכים וכרוכים בתקנון הקיבוץ, מסמך השינוי על פרקיו, הצגת מצגים רבים, ומחייבים העמקה וייעוץ משפטי גם מצד המשפחות הנקלטות המתעתדות לשלם ממיטב כספן. לפיכך על אף רצוננו הכנה להביא לסיום התהליך הערב, נותרו עדיין עניינים שטרם באו על פתרונם.

לאחר דיון לילי בהנהלת הקהילה, הוחלט ברוב קולות החברים לדחות את ההצבעה לקבלה לחברות עד לסיום כל ההליכים הפורמאליים והבירורים – כפי שהינחתה אותנו האסיפה. אי לכך ובהתאם לזאת, הוחלט לדחות את סעיף אישור הקבלה לחברות ביום שישי הקרוב. חשוב להדגיש – כי אין לראות בכך הטלת דופי בכשירותם של מי מהנקלטים, מדובר במשפחות מצוינות וחיוביות אשר בסיום ההליכים יובאו להצבעה. הדחייה נובעת אך ורק מהרצון לסיים ולסגור את ההסכמים המורכבים ללא לחץ בלתי הוגן על המשפחות, ועל מנת שגם חברי הקיבוץ יהיו משוכנעים שהנהלת הקהילה עשתה הכל בכדי להבטיח את קיום החלטות הקיבוץ. בימים והשבועות הקרובים עד מועד הקלפי הבאה, נמשיך לעשות את כל המאמצים על מנת להשלים את המלאכה.

הנהלת הקהילה מביעה צער אם מישהו מהחברים או הנקלטים נפגע מן ההחלטה או ההליך. יתר סעיפי הקלפי (אישור מסמך הקדנציות ומסמכי התיאגוד) יתקיימו כמתוכנן מחרתיים.

בהצלחה לכולנו – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.