ענייני סוף שבוע

 • חברים שלום רב, וברוך השב ליורם שיסייע להוריק את הדשאים. השבוע ביום ראשון תסתיים תקופת המכרז לבחירת המזכיר, וביום רביעי תתקיים אסיפה שתעסוק גם בנושא זה, פרטים יימסרו בתחילת השבוע.
  עד לרגע זה טרם פנו מועמדים נוספים. אני מציג עצמי לבחירה לקדנציה שנייה. הקלפי תתקיים ב-22 באוקטובר, כשבמידה ואשאר מועמד יחיד – תיערך הצבעה של בעד ונגד. לפיכך חברים השוקלים להתמודד על התפקיד מתבקשים לפנות לסיגל רכזת מש"א עד יום ראשון הקרוב, ה-10.10.10.
  בהצלחה לכולנו, ובברכת שבת שלום ושבוע טוב – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה
 • שעות פתיחת המרפאה בשבוע שבין ה- 10/10/2010 – 16/10/2010:
  יום ראשון ה- 10/10 סגור.
  יום שני ה- 11/10 קבלת רופא מ- 13:00-15:00 קבלת קהל אמל מ-  15:30-17:30.
  יום שלישי ה- 12/10 סגור.
  יום רביעי ה- 13/10 חזרה לשגרה.
  יום חמישי ה- 14/10 רגיל.
   
  בברכה, תלמה
 • לכל החברים שלום,
  עם התפרסם המכרז למשרת המזכיר פניתי לסיגל מרכזת מש"א וביקשתי שייערך דיון בנושא המשרה הכפולה. בדף המכרז ישנה דרישה שהמזכיר  (שהוא גם מנהל הקהילה) יהיה חבר קיבוץ. נעניתי שככה הוחלט שמאחדים את המשרות לאחת. אני לא זוכרת שנערך דיון עקרוני בעניין, ובכל מקרה, המצב כרגע איננו נכון, לדעתי.
  יושב הראש של הקיבוץ הוא גם מנהל הקהילה. שני התפקידים האלה דורשים דברים שונים, יכולות שונות, והסתכלות שונה על הדברים. איחוד המשרות גורם לכך שגבולות הסמכויות מטושטשים, לא מתקיימת הפרדה נדרשת בין הצבת מטרות אסטרטגיות, חזון וכו' לבין הניהול בפועל (מנכ"לות).
  הפרדות כאלה קיימות באחזקות ובאגש"חים. הן מסייעות לניהול נכון ולהגשמת מטרות. אני מבקשת שלפני ההצבעה על המזכיר יתקיים הדיון הזה. אנחנו קרוב לשלוש שנים מתנהלים כקיבוץ מתחדש, וזה הזמן לבחון את הדברים בצורה מסודרת. אני מבקשת שלא תתקיימנה בחירות עד לדיון בנושא הזה.
  שבת שלום, נטע
   
   

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.