שבוע טוב

חברים שלום, שימו לב:
בטיול הבוקר של גן סיקסק נתקלו ילדי הגן והצוות בקן צרעות ענק, ליד עץ בשורת העצים השנייה מהכביש מול משפחת קציר(לכיוון איזור מפקדי האש). מספר ילדים ובנות הצוות נעקצו ע"י מאות צרעות וחלקם פונו לטיפול רפואי, ענף הנוי והתברואה מטפל בנושא, אך עד שנוודא שתחלוף הסכנה – אנא שימו לב והזהירו גם את הילדים ממשחק באיזור.
בהזדמנות זו אני רוצה להודות למלכה, אפרת הגננת, אמל וצוות העובדות, שפעולתן המהירה והאמיצה מנעה תוצאות קשות בהרבה, והחלמה מהירה מהעקיצות.

בעניין אחר, בנוגע למכתבה של נטע – מספר תיקונים:
נושא פיצול מישרת המזכיר נידון לפני תום הקדנציה של קוני(2006). האסיפה החליטה לדחותו לאחר הבחירות והטילה על רכזת מש"א דאז יפעת להביא הצעה בנושא. ההצעה הובאה לאסיפה בראשית הקדנציה שלי ונדחתה שוב ע"י החברים לפחות עד למהלך הרה-אירגון. במסגרת מהלך הרה-אירגון והדיונים על המערכת המרכזית דרשה הביקורת להתייחס לעניין בהגדרת הקדנציות. מסמך זה נידון במשך יותר משנתיים בהנהלות ובסופו הובאה הצעה משותפת לאישור. במסמך עליו הצבענו בקלפי זה עתה על כל תפקיד ותפקיד מוגדרת מישרת המזכיר בפירוש כפי שהיא כיום. בהצבעה בקלפי שנערכה בערב יום כיפור אושרה הגדרת התפקיד המפורטת ותקופת הכהונה ברוב עצום. (כלומר המזכיר הוא מתוקף תפקידו יו"ר הקיבוץ, מנהל הקהילה ויו"ר הוועד המקומי). כמו כן הושב לנטע כי היא רשאית לערער במזכירות על נושא זה, ולהביע את דעתה בעניין – אך ההחלטות כבר נתקבלו בקלפי. עד לרגע זה טרם פנתה נטע למזכירות בנושא.
הקלפי לבחירת המזכיר תתקיים ב-22 באוקטובר ולאחריה מתוכננת לי חופשה קצרה ושירות מילואים.
קדנציית המזכיר מסתיימת ב-24 בנובמבר ואין לי ולהנהלת הקהילה כל כוונה לספק עבודה לרשם האגודות השיתופיות ולחרוג מתקופת הכהונה.
לכל חברי הקיבוץ שמורה הזכות לבחור ולהיבחר לתפקיד המזכיר, המכרז מסתיים ביום ראשון הקרוב, במידה ולא יימצא מועמד נוסף – תתקיימנה בחירות של בעד ונגד מועמדותי, ואת דעתם יביעו כאמור חברי קיבוץ ניר אליהו בקלפי שנקבעה ע"י וועדת הקלפי ליום שישי ה-22 באוקטובר 2010.
ההצבעה תערך ע"פ החוק, התקנונים ורצף ההחלטות שהתקבלו בקיבוץ ניר אליהו בנושא.
בהצלחה לכולנו – נימרוד, בשם הנהלת הקהילה.

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.