שבת שלום

חברים שלום,
ראשית תודה לאסתר וצוותה, וכל מי שטרח, השתתף עזר ונכח באירועי יום הילד. האירוע המשיך את תחושת התרוממות הרוח ממסיבת ה-60 – כל הכבוד – היה עשר!
תזכורת – לגבי חגיגות המאה של התנועה, שיתקיימו ביום שני בדגניה, חברים המעוניינים לנסוע, מוזמנים לפנות למזכירות הטכנית ביום ראשון ולנסות לתאם נסיעה משותפת.
תזכורת לגבי הבריכה – הרחצה היא על אחריות הרוחצים בלבד, אין כניסה לזרים ואורחים ללא ליווי חבר משק. יש להחזיר את הכסאות למקום בסוף השימוש ולהשאיר מסודר ונקי, וגם בשבת רגילה, כמו ביום הילד, וזה נכון גם לימי החול: בעלי הכלבים מתבקשים לקשור את כלביהם או להשגיח עליהם מקרוב!
כמו כן, לנוכח שאלות שנשאלתי ע"י חברים/ות בקיבוץ, נדרשת הבהרה: ע"פ החלטותינו האחרונות בנושא קדנציות בעלי תפקידים, בתום קדנציה של ארבע שנים יש לבחור בקלפי את תפקיד המזכיר. הקדנציה שלי מסתיימת בסוף שנת 2010 ולפיכך ועל מנת שיהיה לחברים ולמערכת זמן להיערך, יצא כעת המכרז לתפקיד המזכיר.  המכרז מאפשר לעוד חברים המעוניינים להציג את מועמדותם לתפקיד המזכיר לעשות כן. אני מתכוון להציג את מועמדותי לקדנציה נוספת ואתם כמובן תפסקו מי יהיה המזכיר בקיבוץ ניר אליהו בארבע השנים הקרובות.
בהצלחה לכולנו – נימרוד

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.