תוצאות הסקר האחרון

בסקר האחרון, שנמשך 17 יום, השתתפו 69 מצביעים. 48% קופצים לאבו חסן כשבא להם חומוס/שווארמה/פלאפל. 29% מעדיפים את תפארת. 9% שומרים אמונים לסטקיית הכפר ו-5% דבקים בסבינו ובאחלה. אתם מוזמנים להגיב לתוצאות ולהביע את דעתכם במערכת התגובות. שבוע טוב

 • הורה מודאג

  הסקר החדש מזעזע. זה כבר לא מצחיק. למה צריכים להיכנס לכל חור עם הרכב, ולמה צריכים להגיע עם הרכב עד הדואר בשביל לקחת את העיתון?

 • דניאל

  מה עם עוקף כפר-סבא/טירה (הכביש בין הקרוואנים, המזכירות והמפעל)?

 • הפיתרון לשתי הסוגיות מאוד פשוט:

  את המעגל הפנימי של הקיבוץ לסגור בעמודים בכל ההיקף. אין שום הצדקה/סיבה שיהיה פתוח למעבר רכבים. אפשר להשאיר כמה נקודות כניסה עם עמודים יורדים לאורך ההיקף בשביל "הפעם ב" שבעל מקצוע חייב להיכנס לאיזור הבתי ילדים וכו'.

  את השער המזרחי לסגור בשרשרת ומנעול. שיקפצו כל הורי הגנים/אורחי עדן/עובדי החוץ. אנחנו לא חייבים שום דבר לאף אחד, חוץ מלביטחון שלנו ולבטיחות ילדינו. ביום שיידרס ילד בדרכו לפינת החי, לא יעזור לנו שאותו אדם היה בדרך לקנות במעדניר או בדרכו "רק לחתוך" את הקיבוץ מכפר-סבא לכביש 6.
  האסון ימוטט את כולנו, ולא רק את המשפחה הנפגעת.

 • עמרי

  לפי דעתי הבעיה היא שלמרות שכולם יודעים מי הם האנשים שנוסעים במקומות האלו, ולמרות שכולם חושבים שזה לא בסדר, אף אחד, כולל אני, לא "מעז" להעיר להם. אולי בעזרת הסקר הזה (שאגב, לפניכם מובא הנוסח המעודן שלו…) יובן שהרוב הדומם מבקש להפסיק את התופעה הזאת לאלתר.

 • שלי

  זה שאנשים נוסעים על המדרכות ועל הדשאים, וחונים על הדשא ליד הבית, זה ממש מעצבן. אני לא חושבת שיש באמת סכנה לילד כשמישהו נוסע קמ"ש וחצי על המדרכה בין המכבסה לחדר אוכל (במקום לנסוע מסביב על הכביש – שיא העצלנות או החוצפה). התשובה של הנהגים החותכים תהיה שהם נוסעים לאט ואז פיספסנו את הפואנטה…

  הנסיעה המהירה על הכביש הראשי של הקיבוץ – זה כבר ממש מסוכן – ועל זה דובר כבר רבות. אבל צריך להתייחס גם לנסיעה במהירות המוגזמת על הכביש המקיף בתוך הקיבוץ (עד עכשיו נדרסו רק כלבים).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.