הודעות ועידכונים

 • הערב, 18:00, תשודר בערוץ הספורט תכנית מרתון טבריה 2011. האולפן המיוחד צולם אמש וישודר הערב. מירי נבו מנחה יחד עם מולי אפשטיין כפרשן. בין האורחים האורחים בתכנית גם יערה זנגי, אלופת ישראל במרתון. צפיה נעימה.
 • יום הולדת 70 לאריה שלמון – ב- 28/01/2011, יום שישי, ערב שבת, נחגוג יומולדת 70 לאריה שלמון בחדר האוכל בשעה 21:00. מיותר לציין את תרומתו של אריה בשירה ובנגינה בארועים השונים שלנו לאורך השנים, ויפה עושה אריה כאשר מזמין את הציבור כולו לערב שכולו שירה והנאה, וכמובן כיבוד.
  ישתתפו בערב מקהלת גל-רון משפחה וחברים. את הערב ינחה ארבל , מנחה שירה בציבור.
  אתם מוזמנים בחום לבוא, לכבד את האיש ואת האירוע וכמובן ליהנות.
  להתראות ב"זמר וצליל", אריה וחוה
 • חברים שימו לב – בטפסים שקיבלתם לתשלום הארנונה יש לשלם רק את החשבון של ינואר-פברואר 2011, ולא סכומים הנוגעים לשנת 2010 אותם כבר שילם הקיבוץ במרוכז. את התשלומים וההסגות יש לבצע במחלקת הגבייה במועצה האיזורית דרום השרון, קומת הקרקע מאחורי המאבטח בכניסה.
  ליזה
 • בעקבות פניות חברים, ננסה להבהיר כמה נקודות בנוגע לחיובי הארנונה:
  בחלקו העליון של הטופס מופיע החשבון השנתי הכולל של הארנונה, לצד חשבון מים לחודשים נובמבר-דצמבר 2010. הטופס הוא טופס ארנונה שגרתי כמקובל בעיריות – אצלנו אין להתייחס לעניין תשלום המים 11 – 12/2010. הסכום לתשלום הנקוב ב"תיבה" התחתונה מימין בחלקו העליון של הטופס – הוא הסכום השנתי לתשלום. מי שמשלם סכום זה כעת מקבל הנחה בשיעור של 2%. חלקו השני של הטופס הוא קבלה לתשלום הדו-חודשי(במקרה זה 1-2/2010). כלומר יש אפשרות לשלם את כל הסכום השנתי, או מדי חודשיים, לכל קבלה מצורפת הודעת זיכוי מתאימה. עליכם לבחור את דרך התשלום. כמו כן וכפי שפירטנו בעבר אין חובה להגיע למועצה, ניתן לשלם באינטרנט ובאמצעות בנק הדואר. כמו כן צפי וצבי ישמחו לעזור בנושא. בטפסים שצורפו מוסבר כיצד ניתן לקבל הנחות המגיעות ע"פ חוק, או לערער על התשלום לפי הצורך. חברים שלא קיבלו טפסי תשלום – מתבקשים להודיע למזכירות הטכנית.
  בהצלחה לכולנו – נימרוד

 

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.