עדכונים

 • חברים שלום, ראשית ברכות ליערה זנגי על הישגיה חסרי התקדים במרתון טבריה, כל הכבוד ובהצלחה באתגרים החדשים שעוד יבואו!
  סגירת שנה: לרגל סגירת שנת 2010 ויציאת תקציבי דצמבר אנו מבקשים בכל לשון של בקשה: עובדי החוץ – אנא עשו כל מאמץ להביא את תלושי דצמבר בזמן, תקציבי דצמבר לא יחולקו עד להגשת אחרון התלושים מאחר ומסיבות מס אנו נדרשים לסגור את השנה. כמו כן מסיבה זו קיבלנו הארכה של שבוע המאפשרת לחברים נוספים להפקיד באופן פרטי לקה"ש. חברים המעוניינים בכך צריכים לקבל החלטה עד יום ראשון.
  בשבוע הבא מתוכננת אסיפה על תקציב הקהילה ובחירת יו"ר מינהלת הקליטה, היערכו בהתאם.
  בברכת שבוע טוב ושבת שלום – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה
 • בקישור הבא ניתן לראות קליפ שהכין אריאל רוזנפלד, שהיה ה"פייסר", מכתיב הקצב של יערה אתמול עד מחצית המרחק, על יערה ובן זוגה, שי. http://animoto.com/play/NDs0jhk6slemrggDVQ77pA
 • פה ניתן לראות את אלי אוחנה מדבר על יערה ביציע העיתונות, החל מהדקה ה-5:25 (צריך ללחוץ על הריבוע השני מימין בשורה העליונה, בו כתוב יציע העיתונות). http://www.sport5.co.il/lobbyvideo.aspx?FolderID=59#player
 •  היום צפויה להיות בערוץ הספורט, כנראה בחדשות הספורט בשעה 19:00, כתבה על יערה.
 • מכרז למשרת ריכוז תרבות – לאחר שפנו אלי מספר חברים, עלי להבהיר שעצם פרסום המכרז לא בא ממני ומרצוני לסיים את הפקיד. זהו הליך פורמאלי עליו החליטו בקשר למשרות בקיבוץ, ולכן פורסם המכרז על התפקיד אותו אני נושאת כבר הרבה שנים.
  אני, מצידי, רוצה להמשיך בתפקיד ומרגישה שיש עדיין כוחות למלא אותו ויש לי עדיין הרבה מה לתרום. אני אוהבת את התפקיד ולאחר כל כך הרבה שנים עם הקושי והתסכולים לעתים – התרבות , החגים בעיקר הפכו לחלק משמעותי בחיי ובחיי הקהילה – שזורים זה בזה.
  הציבור יאמר את דברו, ואני אכבד כל החלטה כמובן.
  בברכה,חוה

 

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.