"אתה הרי הילד של כולנו.."

לחברים שלום,
ביום שבת הקרוב 7.5.11 נקיים בבית אליהו בשעה 18:00 חדר נושא למען שחרורו של החייל החטוף גלעד שליט.
לכל המתעניינים מהו חדר נושא?!
חדר נושא הוא מקום מוגדר אשר מתחלק לכמה חדרים שכל אחד מהם עוסק בתת נושא, ועל ידי כך ממחישים באופן יותר נגיש ומפורט את הנושא הכללי שהמנחים רוצים להעביר למשתתפים. במקרה שלנו הנושא הראשי הוא "החייל החטוף גלעד שליט". כל חדר יעסוק באחד מהנושאים הבאים: שאלות מנחות, הפעלות, דיונים, מסרים וציר זמן שיסדר לכולנו את העניינים.
חדר הנושא יתקיים במסגרת תנועת הנוער האחוד החקלאי הפועלת בקיבוץ מזה שנתיים. זהו פרויקט ייחודי של שכבת ח' במסגרתו בית אליהו הולך להתחלק לכמה חדרים בעזרת תפאורה ייחודית ומושקעת עליה עובדים החניכים במרץ רב, וגם הנושאים עצמם יועברו על ידי חניכי שכבת ח': ירדן שקלי אחראית תפאורה, שקד ברלס אחראית ציר זמן, עלמה ינאי אחראית מסע אל עצמי, תבל קציר ושירז לביא מסרים מהחייל החטוף, יותם ברלס אחראי סאונד. כל זאת על מנת שכולנו נוכל לחוות את החוויה ולהגביר את המודעות בנושא החשוב הזה של שחרור גלעד שליט.
ב-25 ליוני 2011 גלעד שליט יהיה בשבי כבר 5 שנים !! בואו ננסה לעזור לזה להשתנות ונתחיל מזה שתגיעו לחדר הנושא עם המון עניין והפגנת אכפתיות.
החדר נושא מותאם לגלאי 4 ומעלה, ילדים קטנים רצוי שיבואו בליווי הורים. שכבת ח' יודעת היטב את נושא חטיפתו של גלעד שליט ומטרתה להעבירו למשתתפים באופן רציני, הגיוני ומוחשי. מהשעה 18:00 החדר נושא יהיה פתוח לקהל הרחב. יהיה מרתק לראות דיונים שיוכלו להתפתח בין כל הדורות שיגיעו.
יש להגיע בחולצות לבנות. בואו נהפוך את היום הזה להגשמת המודעות החשובה.
"הוא הילד של כולנו…"
לפרטים נוספים אשמח לעזור לכל שאלה, ליאור מדר מדריכת שכבת ז'-ח' האחוד החקלאי ניר אליהו.
0542406858
.

  • כל הכבוד

    כל הכבוד לחניכי תנועת הנוער והמדריכים
    על ההשקעה, היצירתיות והעבודה הרבה

  • מרגש מאוד

    כל הכבוד לבני הנוער ולמדריכים!
    הכל נגע ללב,תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.