הודעות

 •  סיור בנושא הישוב בארץ ישראל בין שואה לתקומה, ביום שישי 13.5.2011. הסיור יכלול ביקור באתרים באזור חיפה – נתחיל במוזיאון אניית המעפילים במחנה המעפילים בעתלית שנפתח השנה. המוזיאון הוא מיצג מולטימדיה בתוך המרחב של אניית מעפילים אמיתית, המדמה את מסע ההעפלה לארץ ישראל. המבקרים חווים את ההתרגשות, הצפיפות והשמחה על ההגעה לחופי א"י אשר ליוו את מסעות ההפלה, וכן גם סיור בסיפוני האניה שעברו תהליך של שיחזור. מומלץ בחום.
  משם נעלה להר הכרמל גבעת ההגנה הצופה על פני מפרץ חיפה ונמל הקישון, אל מה שאמור היה להיות "מצדה על הכרמל" ערב קרב אל עלמיין. הנושא של הביקור – 200 ימי חרדה. אחר כך נרד לקיבוץ יגור, ביקור בסליק, ונגיעה ב"שבת השחורה". נסיים באתר השיחזור של שיירת יחיעם ליד נהריה .
  מוזמנים  להצטרף.
  חוה
 • שלום לכולם,
  בתקופה הזאת נכנס קשת בענן לתקופה נמרצת של פעילות ויהיו הרבה קבוצות שיבקרו. רוב הקבוצות יגיעו בימי שישי אבל יגיעו גם באמצע השבוע וגם מידי פעם אחר הצהריים ובשבתות. אני מבקשת מאד לשמור שהכלבים יהיו קשורים ולא יגיעו לאזור.
  תודה , ואלרי
 • חברים שלום – עקב המשך התיקונים בכביש, גם ביום ראשון ה- 08/05/11, יתנהלו העבודות לאורך כל הכביש – מהשער המזרחי שיהיה סגור לבאים וליוצאים כל היום, לבין השער המערבי.
  בין השעות 09:00-16:00 היציאה והכניסה לקיבוץ  רק מהשער המערבי.
  תודה על שיתוף הפעולה. סליחה על אי הנוחות.

 

 • קי.בי.נימאט

  למה לא נועלים את השער המזרחי?!?!?! נמאס כבר מהאוטוסטרדה הזאתי!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.