הודעות

 • חברים שלום רב!
  לפני כשנתיים הוחלט במסגרת אסיפת התקציב על האפשרות למעבר להתנהלות דרך חשבון הבנק. הכללים שנקבעו בנושא זה היו מאד ברורים, אך לאור מספר מקרים שהיו לאחרונה, אנו מבקשים להבהיר שוב:
  העברת המשכורת לחשבון הבנק של החבר מותנית בתיאום עם הגזבר צפי, ומנהל החשבונות יעקב גל. אף חבר אינו רשאי להחליט על דעת עצמו להעביר את שכרו לבנק. תנאי להעברת הכספים דרך חשבון הבנק הוא חתימה על יפויי כח בלתי חוזר המאפשר לקיבוץ באמצעות הוראת קבע למשוך את ההוצאות והמיסים מחשבון הבנק של החבר. מי שעושה את המהלך על דעת עצמו ללא יידוע ותיאום מראש מול בעלי התפקידים, הרי שהוא עובר(אולי שלא ביודעין) על אחד הכללים הבסיסיים ביותר בתקנון הקיבוץ, ולמעשה מאפשר לאגודה לפעול להוצאתו מחברות. בטוחני כי בכל המקרים מדובר בפעולה מחוסר ידיעה, אך כעת שהדבר ברור, על כל מי שמבקש להעביר את התנהלותו לחשבון הבנק חייב לעשות זאת כפי שפורט לעיל.
  אנא הימנעו מאי נעימויות בנושא זה, ואל תעמידו את בעלי התפקידים ואנשי הנהלת החשבונות בפני מצב לא נעים זה.
  בברכה – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה
 • תלמה מבקשת לציין כי:
  1. המספר המצורף בעדכון השירות של שר"פ הוא מספר נוסף למספר הקיים.
  2. שימו לב לסעיף 5. מרפאת-לילה – לרשות החברים עומדת מרפאת-לילה בכ"ס המשמשת כמיון-קידמי (כדאי לפנות למרפאה לפני פניה למיון) ; אפשר לפנות למרפאה ולקבל טיפול-רופא גם ללא הפניה מהמוקד;  פרטי המרפאה:      מרפאת מרל"מ כ"ס –רח' טשרניחובסקי 119 , טל' 09-7407788;  שעות פעילות: ימים א'- ה': מ 19:00 עד  23:00.  ימי ו/ ע.חג: מ 17:00 עד 23:00.  ימי ש/ חג: מ 09:00 עד 14:00  ומ 17:00 עד 23:00  השתתפות עצמית לביקור במרפאה – 25 ₪. חבר ששילם יותר – יזוכה באמצעות המרפאה.
  תודה על תשומת ליבכם – בריאות.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.