הודעות

 • קניות בקניוניר – לכל החברים והילדים שלום רב, בסופ"ש הקרוב, בימים חמישי, שישי ושבת (11, 12, 13 באוגוסט), חלים מספר אירועים מרגשים אצל משפחת ביוקאורל. כיוון שכך, אליס לא תוכל לעבוד בקניוניר בימים חמישי ושישי. נעשים מאמצים למלא את מקומה, אך כמובן שכל תחליף יהיה פחות מיומן ופחות מקצועי. אי לכך – אתם מתבקשים מאוד מאוד להקדים את קניותיכם לסופ"ש לימים שלישי-רביעי.
  תודה על שיתוף הפעולה, אליס וצוות העובדים.
 • מסיבת סיום לגן שחרור: ביום ב' 8.8. משעה 18:00,תיערך בשטח הבריכה הקטנה מסיבת סיום לילדי גן שחרור ומשפחותיהם. לידיעתכם.
 • קליטה– הבהרה בנוגע למידע שפורסם על המשפחות החיצוניות המועמדות לקליטה: לאחרונה פורסם מידע על המשפחות החיצוניות המועמדות לקליטה. המשפחות הללו הן רק חלק מכל המשפחות החיצוניות שבתהליך הקליטה. מידע על המשפחות האחרות יפורסם בקרוב. כל המשפחות החיצוניות המועמדות לקליטה כרגע בעיצומו של תהליך הקליטה הבודק את התאמתם לקיבוץ. אף אחת מהמשפחות הללו עדיין לא סיימה את התהליך. כאשר נסיים את התהליך נודיע על כך ונפרסם את רשימת המשפחות המומלצות לקבלה לחברות. מידע זה מפורסם כעת לאחר דרישה שעלתה מהציבור היות והמשפחות החיצוניות המועמדות לקליטה מוזמנות לחלק מהאירועים המתקיימים בקיבוץ ויש רצון להכיר אותן ולהבין מי זה מי.
  בברכה,דניאל מדר- בשם מינהלת הקליטה
 • שלום רב,
  בימים אלו נשלח אליכם סקר שביעות רצון. בימים הקרובים נתחיל בתהליך עיבוד התשובות. תשובות הסקר חשובות מאוד לתהליך הפקת לקחים ושיפור השירות בקיבוץ. אנא הקדימו להשיב על הסקר ולשלוח אותו חזרה ע"פ ההוראות.
  בברכה, סיגל גרניט, משאבי אנוש

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.