חגיגה של אהבה – 27/8

 • גבע

  מישהו נוסע מחר יום שבת, 13.8, לכיוון תל אביב בשעות הערב ?

 • גבע

  גם לילה זה טוב

 • למנהלי האתר שלום

  למה אתם לא מפרסמים את המיכתב של תלי ותשובת דניאל לאתר?,זו היזדמנות טובה מאוד לדיון או העברת תחושות של חברים נוספים בנושא הקליטה,אפשר להמשיך לדון באופן תרבותי ומכובד גם באתר הקיבוץ,גם לשם כך האתר נועד?!
  תודה.

 • מערכת האתר

  שאלנו את תלי האם לפרסם את מכתבו והוא העדיף שלא. כל מי שמעונין לכתוב משהו לאתר בכל נושא שהוא ולהעלותו לדיון מוזמן לשלוח למייל web@nirel.org.il

 • דניאל

  לחבר ששאל על פרסום חליפת המכתבים של תלי ושלי (בשם ועדת קליטה)-
  קודם כל אני שמח שהנושא מעניין את החברים. כל תגובה, שאלה או הערה על הקליטה תתקבל בברכה (אם תעשה בדרך ארץ כמובן). אנו רואים זאת בתור אפשרות לשמוע מה דעתכם החברים על התהליך ולנו אפשרות להסביר יותר טוב מה קורה ולמה.
  דבר שני, בשבוע הבא אנו מקיימים ערב משותף של ועדת קליטה עם כל מי מהחברים שמעוניין לשמוע בהרחבה על הקליטה או מעוניין לשאול שאלות ולהעיר הערות. דיון כזה לדעתי יהיה הרבה יותר ממצה, נרחב ומועיל מאשר חליפת מכתבים. חוץ מזה, חשוב לזכור שהאתר של הקיבוץ פתוח לכל אחד בעולם (אני בטוח שגם האיראנים עוקבים אחרי הדיווחים כאן בדאגה), ויש דיונים שרצוי לשמור בתוך הקיבוץ ולא פתוחים לכל העולם. כמו שהאסיפות הם לחברים בלבד בד"כ.

  אגב- בהמשך לשאלתו של גבע, אני שוב מעלה את ההצעה לפתוח דף טרמפים באתר…

 • בורצי

  עמוד של טרמפים באתר יהיה ענק !
  רעיון גדול.

 • המכתב של תלי העיר אצלי הרבה שדים

  שניסיתי להרדים בשנה האחרונה,גם אני מודאג מאוד מאותה היתארגנות
  של אותם ניקלטים,שמעתי עליה כשילדי הנעורים אירחו אותם בבורגר ונידמה היה לי שאינני שומע טוב… אני סומך על תלי שאלו הם לא חששות בילבד ,צריך וחובה ליבדוק היטב היטב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.