מחנה קיץ 2011 – בונים מציאות ישראלית

לאחר הכנות רבות וריגושים הגיע גם המפעל הכי גדול ומושקע של השנה בתנועת הנוער האחוד החקלאי- מחנה הקיץ.
זה מחנה שני שניר אליהו יוצאים (לי שלישי) והשנה היה אפשר לראות את ההשתפרות ולמידת הלקחים משנה שעברה, ללא ספק המחנה היה מעולה !
אני אישית הייתי רכזת שכבת ח' של המחנון, אך לצערי הרב נמנעתי מלהגיע עקב דלקת ריאות, החניכים היפים שלי: יותם, ירדן, תבל, עלמה, שקד שיצאו בלעדי בפעם הראשונה (ונקווה האחרונה), יצגו אותנו בכבוד (חוץ מהקטע הלא ברור עם הנעלים של תבל) והתגברו על היום הראשון בגבורה!.
קבוצה של יעל בארי ובר פלג ד'-ו': לי שלמון, שובל וינטר, עומר מדר ועמר פלג שיצאו אומנם לבד, אך כבר למדנו שזה לא הכמות זו האיכות והייתם תותחים, כל הכבוד !!
במחנה זכינו להיות במחנון משרד החקלאות ופיתוח הכפר, יחד עם רמות השבים, מגשימים, סלעית, גן שומרון, כפר בן נון, כפר הריף ובאמת הלוואי ולא שכחתי אף אחד.
גם זכינו במספר מכובד של גביעים.
מטרת המחנה הקיץ לפתוח ולסגור את השנה, ללא ספק זאת הייתה שנה עמוסה וגדושה בעיקר בפיתוח הסניף בניר אליהו. בשנה הבאה הממלכה מתרחבת בצוות, שכבת ח' מצטרפת אלינו הלא היא עסיסים.
מספר תודות: מתן גבע מסיים כרכזנו במשך שנתיים, שיהיה בהצלחה בהמשך דרכך, תמר עוזרד (כולם עוזבים אותנו) תודה רבה על הזמן הקצר אך המשמעותי שהקדשת לנו, אלה רפפורט ואביב קציר שמתחילות את שנת השירות שלהן אשר ליווי אותנו בהדרכה והיו כמדריכות בסניף, שיהיה מלא בהצלחה בהמשך ולאופיר סילון הגרעינרית שייצגה אותנו בתנועה השנה תודה רבה, בהצלחה בצבא!!
דותן ראובני, יעל בארי ובר פלג כל הכבוד על השנה הזאת ושהגדלתם לנו את הצוות בעוד מידות מכובדות! ללא ספק הסניף תפס תנופה ומצפים לעלות עוד שלבים במדרגות.
"זה לא הסוף, זה רק נגמר.."
שיהיה לנו בהצלחה בהמשך הקיץ שנשאר,
ליאור לוו מדר מדריכת ז'-ח' עסיסים (:
 • הדסה

  גאה להיות סבתם של דותן ויעל

 • כיפק,כיפק,הי הי הי

  כל הכבוד למדריכים למדריכות לליאור שתמיד מעדכנת בכתיבה רהוטה
  וחיננית, נעים ומשמח שזה הנוער שלנו. גם לחניכים שהישתתפו כל הכבוד
  מחנה בחמסינים כאלו?! שווים שווים!!! ליאור החלמה ובריאות.

 • סחטיין,חמודים,גאווה

  באמת חמודים,מזכיר לי את הקיבוץ של פעם,במובן החיובי ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.