הודעות

  • חברים שלום,

בשבוע הבא ה"סדר" חוזר ובגדול. ראשית – חברים העושים סדר וניקיונות בביתם, מתבקשים למחזר ולהביא חפצים ל"שוק קח-תן" שיתקיים ביום א' הקרוב, ה-1.4.2012 (ברצינות). האירוע ייערך החל מהשעה 16:00 ברחבת חד"א.

עקב ההיערכות לסדר פסח השנה, לא תהיה ארוחת צהריים בימים ה' –ו', אך ניתן יהיה לקחת אוכל הביתה (הכינו את נושאי האוכל ההיסטוריים!). ערב הסדר עצמו ייערך ביום שישי בניצוחן של דלית ודקלה רגב ושלומית ברזילי – חברים המעוניינים לסייע מוזמנים לפנות אליהן.
תשתיות – ביום שני ה-2 לאפריל תתקיימנה עבודות תקשורת ולא יהיו כבלים, בשעות הבוקר בין 9:00 לארוחת הצהריים, עימכם הסליחה.
חופש פסח – אנו זקוקים למלווה עם נשק+חובש לטיולים בשבוע הבא, בימים שלישי(3.4) וחמישי(5.4) – למתגייסים למשימה – יש לפנות אל יהודית מדר.
עניין אחרון – במסגרת שילוט מסלול שימור אתרים מיוזמתו של הצוות, אנו מבקשים לערוך "תחרות מתכננים" לעיצוב השילוט. למעוניינים ובעיקר למעוניינות – יש לפנות לפיני טוכמכר בהקדם!
בברכת שבוע טוב ושבת שלום – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה
נ.ב – אנו מתלבטים לגבי פרסום תמליל שיחת החברים שהתקיימה בנושא חינוך,
נשמח לשמוע דעתכם(באיזו תפוצה יש לפרסם את הפרוטוקול) – נימרוד וירון
  • לחברים שלום,
בימים אלו מגיעים דוחות שנתיים מחברות הביטוח. המעטפות שאתם מקבלים  כוללים דו"ח פנסיה, דו"ח קרנות השתלמות, דו"ח ביטוח בריאות ויתכן דוחות אחרים. אני בעזרת היועצים בודקים את קרנות הפנסיה ומשתמשים בדוחות לקבל הערכה של מצב הפנסיה העתידית של כל אחד וחוב הקיבוץ לפנסיה.
מאוד חשוב שכל אחד יעביר לתא דואר שלי מס 24 או לליזה במזכירות  עתק של דוחות הפנסיה.
בבדיקה אקראית שאני עשיתי על 5 דוחות מצאתי שתיים עם טעויות שהורידו כמה מאות שקלים מחברים ללא הצדקה אז מאוד חשוב שתבדקו וגם תעבירו לנו לבדיקה.
אני מבקש להעביר רק דוחות פנסיה אין צורך להעביר לי דוחות של קרנות השתלמות וביטוח בריאות אבל כדאי לשמור את כל הדוחות.
תודה
אילן קובלסקי

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.