שבוע טוב

חברים שלום,
בשבוע הבא מנקים את הבריכה! החברים מוזמנים בשבת בבוקר להטות שכם ולהבריק את הבריכה הגדולה, זאת לקראת המשך הקיץ הלוהט וההביל שבא עלינו לטובה.
בין לבין תיתכן בשבוע הבא אסיפה, פרטים יפורסמו בהמשך.
לאחר ניקיון הבריכה יחל שבוע אירועי חג המשק, חברים המעוניינים לסייע מתבקשים לפנות לשיר רכזת התרבות.
תשתיות – בשבוע הבא תימשכנה העבודות בקיבוץ, כמו כן עקב נסיעתו של שקד לחופשה עד ראשית אוגוסט, יינתן מענה רק בעיתות חירום לבעיות חשמל, עם הציבור הסליחה על חוסר הנוחיות הזמנית, (ועוד סיבה טובה לבוא לסייע בניקוי הבריכה…).
בברכת שבוע טוב – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה
 • חשמלאי גיבוי

  אולי לכבוד הקיץ- נעשה מבצע של חיבור הדוודים לחשמל ומים???
  מאחר שנראה שצוות החשמלאי אינסטלטור לא עומדים בעומס אז נביא חשמלאי גיבוי מבחוץ לפתור את העניין.
  הגיחוך שבדוודים המוצבים לתפארת עם הקולטים הנוצצים בכל בית ללא חיבור פשוט עבר כל גבול. קיבוץ ניר אליהו בטוח תורם לבעיות האנרגיה במדינה ובעיית עלות המחייה לאזרח.

 • נמחקה תגובה אנונימית

  כבר הרבה זמן זה לא קרה לנו

 • נמחקה עוד תגובה אנונימית

  חבל

 • שאילתה

  מה הייתה הבעיה בתגובה 2 שנמחקה?!?!?

  בסה"כ הכל היא הופנתה ל מגיב 1 שמתלונן (באנונימיות) כלפיי החשמלאי והאינסטלטור אז נאמר לו: תנסה למצוא אתה אחד שלא יגנוב יחפף ישקר ירמה וכו' בניגוד להחברה שלנו שלא עושים זאת והם מצויינים.

  נא לשים לב!

 • על תבונה ורגישות

  די לפרנויות! מחוץ לקיבוץ ניר אליהו יש עולם שלם שמתנהל ובו גם המוני אנשים ישרים ביניהם גדודי חשמלאים ואינסטלטורים מקצועיים ומקצוענים. אם בקיבוץ לא מצליחים לספק במשך מספר חודשים שירות פשוט כמו חיבור הדוד והקולטים אז כדאי להפנות זאת החוצה.
  לא צריך להפוך כל דבר לעניין בסך הכל אנשים רוצים מים חמים מבלי לשלם על המשאב היחידי שיש לנו בשפע במדינה- שמש !!! המצב הנוכחי פשוט מגוחך.

 • ושאלה למרכז המשק עומר לוינסון

  איך זה שהחשמלאי היחיד בקיבוץ יוצא לחופשה [שיהיה לו בכיף] ואין חשמלאי בקיבוץ שלם???
  חוסר אחריות ! לפחות לא פירסמו שייש לחשמלאי מחליף.
  5. אני איתך!

 • דניאל

  פתרונות פשוטים למלינים:
  נכון, המצב שדודי השמש מתבטלים להם על הגגות אינו תקין, אבל אם לא חיברו לכם את דוד השמש- תזמינו מתקין דודים שיתקין לכם.
  אני בטוח שאף אחד פה לא ירצה לשלם יותר מיסים על החזקת חשמלאי נוסף בקיבוץ- לכן גם לחשמלאי היחידי של הקיבוץ מותר לצאת לחופש. אולי באמת יכול היה הקיבוץ להציע חשמלאי חלופי לחברים אליו ניתן יהיה לפנות במקרה הצורך (תעלו את הבקשה הזו לעומר ולא דרך האתר)- אבל אני בטוח שאתם יכולים במקרה חירום לפתוח דפי זהב או את האינטרנט (מהסמארטפון או מהשכנים כי חשמל אין) ולהזמין חשמלאי, כמו שעושים בכל מקום אחר מחוץ לקיבוץ.

 • החיים בקבוצה

  דניאל- הרעיון של החיים בקבוצה מניב לרב יתרונות רבים לצד כמובן מספר חסרונות, אחד היתרונות זה האפשרות לקנות קנייה קבוצתית ולקבל מחיר בהתאם ולכן חיבור הדוודים יהיה כדאי אם נחובר כקבוצה ולכן הפנייה היא לבעל התפקיד שאמור לרכז את העניין בקיבוץ

 • דניאל

  ל"החיים בקבוצה"- מה שאתה כותב זה ברור, אבל אם בנושא מסויים זה לא עובד- השאלה היא האם אדם מעדיף להתלונן או מעדיף למצוא פתרון. אפשר כמובן להעלות ביקורת, אבל אם רק מתלוננים ולא עושים כלום אז זה דיי מיותר לדעתי. שאנו עברנו לבית שלנו לפני שנתיים, גם לנו אמרו לחכות שיתקינו לנו דוד שמש דרך הקיבוץ. הבנו שאין לאנשי המקצוע בקיבוץ זמן להתעסק עם זה, אז התקנו דוד שמש לבד.
  אם מישהו רוצה לפנות לבעל מקצוע כדי להזיז עניינים- כדאי שיפנה אליו אישית ולא דרך האינטרנט (או למישהו מעליו אם לא מסתדרים…).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.