הודעות

 • חברים שימו לב,
  היתה פריצה הבוקר לבית במעגל הפנימי. חברים מתבקשים לבדוק את בתיהם באיזור. באם ראו מישהו חשוד יש לפנות לרב"ש יפתח ורנר במספר 057-772273 ולמשטרת ישראל 100.
 • שינוי תנאי פנסיה בחברת "כלל ביטוח":
  לכל החברים שלום,
  בימים אלו החברים שיש להם קרן פנסיה ב"כלל"  (ובאיילון) מקבלים דו"ח חצי שנתי עם הודעה על שינוי בתקנון הקרן. כדאי לא להתעלם מזה. עבור חלק מכם התעלמות עלולה להיות דבר יקר.
  הסבר קצר: בקרן פנסיה, מעבר לחיסכון לגמלאות, קיים גם ביטוח שמאפשר קבלת קצבה במקרה של  אובדן כושר עבודה (נכות) או מוות (קצבה לשארים). כמובן אם בוחרים בקצבת ביטוח גבוהה זה מקטין את גובה הפנסיה שמקבלים ביציאה לגמלאות.
  רוב החברים שעובדים בניר אליהו מבוטחים במסלול בסיסי עם מינימום קצבת נכות. מסלול זה היה, עד עכשיו, ברירת המחדל של הקרן וגם מדיניות של ועדת פנסיה. במקביל, לרוב החברים העובדים בקיבוץ יש פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה בנפרד. כעת הקרן משנה את ברירת המחדל למסלול עתיר ביטוח אובדן כושר עבודה שכמובן פוגע בחיסכון. לחברים שיש פוליסת אובדן כושר עבודה בנפרד המשמעות היא שישלמו כפל ביטוח ללא צורך.
  לסיכום, לחברים שיש פוליסת אובדן כושר עבודה מומלץ לחתום במשבצת "אני מבקש לשמור על אותם שיעורי כיסוי ביטוחי שהיו לי ערב שינוי התקנון". ולשלוח בדואר לכלל.
  לחברים שלא ברור אם יש להם פוליסת אובדן כושר עבודה דרך הקיבוץ ניתן לברר עם תלמה.
  עובדי חוץ יכולים לברר אצל המעסיק שלהם.
  חברים עובדי פלסטניר, לפי דרישת המפעל, מבוטחים במסלול עתיר ביטוח נכות כך שאין לשינוי משמעות עבורכם .
  יש להבהיר, שלפי החוק, עמית יכול לעבור מסלול בכל רגע שהוא רוצה בכך. לכן, כל החלטה אינה גורלית וניתנת לשינוי בעתיד.
  אני יוצא לחופשה בחו"ל עד ערב ראש השנה ולא אהיה זמין להשיב לטלפונים או מיילים עד אחרי החג. אשמח כמובן  לתת הבהרות נוספות ולעזור כפי יכולתי אחרי ראש השנה.
  שתהיה לכולם שנה טובה ומתוקה ובעיקר שנה של בריאות בלי צורך להשתמש בביטוחים.
  בברכה, אילן קובלסקי
 • דרוש לנעורים תנור בישול (עם כיריים וגם בלי). התנור שלנו מת ונשמח לקבל תנור פעיל. גם טוסטר אובן (בלבד, לא משולשים או רגיל) יתקבל בשמחה.
  תודה מראש, ילדי הנעורים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.