מכתב של זוג מאשדוד שהתחתן ב"עדן"

ברוך הציע לי נישואין לפני כ-9 חודשים. אנחנו כזוג מאושר חיפשנו את המקום האולטימטיבי לחגוג את אהבתנו היפה עם המשפחה והחברים. המקום המושלם נמצא אי שם בבני  דרום- אשדוד: "טרויה". הארגונים בוצעו במהלך 9 החודשים בצורה מדוקדקת ורגועה, צלם: שאול, רב, 2 תקליטנים [DJ] תומר עג'ם והתקליטן שלו יוסי וכמובן שרון ליבוביץ התותח שיעשה לנו אפטר פרטי, 2 זמרים: ליאור נרקיס המדהים ומרגלית צנעני המהממת , עיצוב, טעימות, מגנטים, שמלה של נינה דבש ההורסת, תסרוקת ואיפור של טירן חמצני האדיר, חליפה, נעליים, שיר כניסה, שיר יציאה, סלאו ראשון. עבדנו עם אנשי מקצוע מדהימים, מנהל אירוע מקצועי אלון מהמדרגה הראשונה, בעל האולם אבי בן חמו מעורב ומפנק סויטות מפוארות לנו ולהורים…. אירוע תוכנן בצורה מדויקת ברמת הדקה…… באמת האירוע של חיינו.
התאריך נקבע ליום חמישי 15.11.12.
לפני האירוע לאחר המקווה החלטתנו ברוך ואני כי לא נתראה כמה ימים לפני החתונה. ביום רביעי בשעה 16:00 לאחר שהעברנו את ההפתעות לרחבת הריקודים והאלכוהול לאולם, התחילה מתיחות באזור הדרום בעקבות חיסולו של בכיר בחמאס.
כשברוך אהובי ואני ראינו את המתפתח, עוד הייתה לנו תקווה כי המצב יישאר יחסית רגוע ולא תתפתח מתיחות.
במשך הזמן ראינו כי אט אט המתיחות עלתה וגברה ויש חשש רציני לאירוע שלנו. בתחילה הוא לא היה בטווח הטילים. אני התחלתי ממש לחשוש וברוך לעומתי נשאר מעודד ועוד הרגיש תקווה גדולה. האנשים התחילו להתקשר גם מתוך חשש למצבנו וגם בכדי לעודד אותנו ולהבטיח כי הם יגיעו גם לעזה בשבילנו, אין אנשים כאלה !!!!!! פשוט מדהימים!!!
ברוך היה בבית ואני בבית אימי היה לבדו ושוחח עימי בטלפון. אבי היקר רפי נחום ואבי החורג קובי אוליניק הציעו כי הם יסעו לברוך בכדי לארח לו חברה ושלא יהיה לבד… הטלפונים לא הפסיקו לזרום, דאגה, עידוד, אהבה שעטפה אותנו מכל הכיוונים. אני הייתי בבית עם אמי, אחותי, חברתי הטובה ביותר סימה וחברתי הטובה נטע מוקפת באנשים שתמכו בי.
בשעה 23:00 בלילה נשברתי ובכיתי את נשמתי. כולם התחילו לבכות איתי, הבנו כי המצב לא משתפר ואפילו נהיה יותר גרוע.
החלטנו ללכת לישון ולקבל החלטות בבוקר {לא ישנתי כל הלילה בשעה חמש בבוקר נרדמתי מתוך בכי}. בבוקר 15.11.12 יום חתונתנו קמנו בשעה 08:30. והמצב רק החמיר יותר ויותר. אני וברוך דיברנו ונסעתי אליו בכדי שנקבל החלטה, עוד ביציאתי מהדלת אמי מבשרת לי כי סימה חברתי הטובה בדקה על הבוקר ובאולם "עדן על המים" אין אירוע היום.
נסעתי לברוך. כשהגעתי אני וברוך דיברנו עם מנהל האולם של "טרויה" אבי בן חמו. הוא ביקש לעזור לנו למצוא מקום חלופי במהירות הבזק. הוא הציע כי יעביר את כל העובדים בכדי שיבצעו את האירוע במקום מוגן, היה מוכן לעשות בשבילנו הכל …. אדם נדיר!!!
לאחר שדיברנו איתו הבנו כי אין מנוס וכי יש עלינו למצוא מקום חלופי בהקדם. נזכרתי בבשורת סימה- המלאך השומר עלינו, כי " עדן על המים" בקיבוץ ניר אליהו פנוי ולא מתבצע בו היום אירוע.
התקשרתי, אנחנו חתונה גדולה, עם הופעות, מורכבת, והשעה 10:00 בבוקר ובעוד כ- 9 שעות האירוע מתחיל …. ואין. ענה לי עוזי, אחר כך הבנתי כי הוא מנהל האולם, עוזי שמע אותי נחנקת מדמעות וישר הרגיע. אנחנו פנויים הוא אומר .. באיזה סדר גדול מדובר? אני שנחנקת מדמעות מספרת לו על האירוע החלומי שאותו תכננתי עם אהובי במשך 9 חודשים.
עוזי ישר מתגייס לעזרה, מרגיע ומעודד, מבין כי עומד בפניו אתגר לא פשוט, חתונה של כ-600 מוזמנים עם הכל מהכל, זוג שבור, הורים הרוסים. תוך שלוש דקות קיימנו שיחת ועידה עם מנהל "הטרויה" אבי בן חמו ועוזי מנהל "עדן על המים". האנשים הנפלאים הללו סגרו פינות לוגיסטיות, העברת השרביט בצורה מושלמת.
תוך חמש דקות דיברתי מנהל האירוע נדב שיש לציין שהוא אחד האנשים היותר מדהימים שיש. אחרי שיחה עימו התקשר אליי אחד ממתאמי הקייטרינג מבין הטובים בארץ "בראף" ואחר שיחה עימו, התקשר שמעון מנהל הקייטרינג בכדי לתאם איתנו תפריט.
תבינו כי הם דיברו עם זוג שהתנפץ חלומם בכמה דקות בודדות, והם הצליחו לרומם אותנו, הם עשו הכל מהכל. תוך כחצי שעה דרך הטלפון – עוזי, נדב, רונן ושמעון איחו מולנו את השברים, הרגיעו, עודדו, פינקו, השקיעו ….. אין לתאר את האנשים האלה.
אני כבר איחרתי בשעה לטירן חמצני – איפור ושיער. כשהבנתי שמדובר באנשים מקצוע מהטובים הארץ, יכולתי להתפנות לאיפור והשיער. במהלך ההתארגנות, כל נושא ונושא הם סגרו עם סימה חברתי – המלאך השומר עלינו. אבי רפי ואבי החורג, נסעו, ראו, בחרו את העיצוב ….. התקשרו והרגיעו כי מדובר באולם מהרמה הכי גבוהה שראו.
השעה שש וחצי אנחנו באולם, חדר חתן כלה, לבושים מאורגנים, עוברים עם שמעון "בראף" ונדב מנהל אירועים "עדן על המים" על התוכניה שלה הערב, זמנים, הופעות, ריקודים. רבע לתשע לפי התוכנית על הדקה, אחרי ארוחה מפנקת בחדר חתן כלה, אני וברוך בדרכנו לחופה מרהיבה, כל האוהבים שלנו מסביבנו, בוכים מאושר, אני וברוך בוכים מהתרגשות, ונישאים מתחת לחופה.
מהלך האירוע עבר באופן מושלם, כאילו שבמשך תשעת החודשים הללו אנחנו תכננו עם "עדן על המים" ו "בראף" את האירוע !!!!! הכל היה מושלם, האורחים לא הפסיקו להתפעל, לא האמינו שכל זה קרה בפחות מ9 שעות.
רציתי להגיד תודה תודה תודה לכם עוזי ונדב" עדן על המים" ושמעון ורונן" בראף קייטרינג" שהגשמתם לנו את החלום. ושיש אנשים מקצוע כאלה מופלאים בארץ. אנחנו אוהבים אותכם מאוד מאוד, ומודים לכם על כל שניה וכל פרט שעשיתם בשבילנו.
ברוך ושרונה נרקיס.

 • מזל טוב לזוג

  מרגש לקרוא עדן בניהול הצוות המסור באמת מהווים גאווה מקומית. כל הכבוד

 • עמרי

  מהכרותי עם הנפשות הפועלות אני לא מופתע. לב גדול. יישר כוח

 • שי

  מחמם את הלב לקרוא את המכתב!!

 • קוני

  וואוו, מרגש עד דמעות

 • נימרוד

  כל הכבוד לעוזי ולצוות עדן על ההירתמות והרגישות, אתם ההוכחה שענפים המתבססים על כוחות מקומיים מייצרים ערך מוסף של קהילה והזהות המיוחדת של קיבוץ ניר אליהו

 • גלי פישלר

  אין אנשים כאלה!!! נדירים החבר׳ה של עדן.

 • נדב רונן ,אתה תותח!

  ממש לא מפתיע.

 • לנדב

  תעשה לי ילד!

 • אחת שיודעת

  כל הבני משק שעובדים בעדן הם חתיכים הורסים

 • אחת של אחד

  להרגיע כי הם גם תפוסים!

 • ממש להרגיע!

  גם אנחנו שומרים על נדב של אור.

 • לבנות הזוג של

  בנות זה קיבוץ לא? מתחלקים בכל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.