גשם

היום עד 8:00 בבוקר ירדו 40.4 מ"מ . סה"כ בפרק הגשם האחרון 167 מ"מ. היום רק ה-8/1 וחיסלנו את ינואר ועברנו את הממוצע הרב שנתי.

דני רופ אומר שהשיא עוד לפנינו. האם הוא התכוון להגיד שה-sea עוד לפנינו? (בדיחה בעיקר לאנגלו-סקסים וישראלים עם לפחות 4 יחידות באנגלית בבגרות)

יש תמונות בטלויזיה ובעיתונות על המתרחש בכל הארץ. אבל מה קורה אצלנו? איך נזכור את ימי הגשם המטורפים האלה? איך נספר לבנינו על החורף של 12/13?

תחרות! תחרות! תחרות!

תחרות "תמונת מצב"

שלחו תמונות שצילמתם באזור הקיבוץ השבוע לכתובת rain@nirel.org.il עד יום שבת בחצות. יש להוסיף משפט הסבר אחד בלבד לכל תמונה. אנחנו נעלה את התמונות לאתר והתמונה הטובה, כרגיל, תזכה בפרס גדול. התמונה צריכה להעביר את היופי של הגשם או את עוצמתו יחד עם המקום בשילוב החברים והרוח הקיבוצית. בקיצור – מה שבא לכם.

2 תמונות ראשונות שכבר התקבלו:

כניסה לבית יוגב – צילם רפי

SAMSUNG

עץ כמו שהיה בסופת סנדי – צילמה אילאיל

IlilRain

יום טוב ורטוב!

רפי

 • גישמי ברכה!

  חבל על האורן המרהיב,מזל שלא ניפגע איש.

 • לאנשי התשתיות שלנו

  מגיעה מילה טובה – לשקד על כך שאנחנו עוברים את הסערה בלי הפסקות חשמל לעומת יישובים עתירי תשתיות וכספים כמו כפ"ס רעננה וחיפה, ושלא נפלו עמודי חשמל כמו ברמת הכובש, ליוסי ואורן על שמערכת הביוב שלנו לא עולה על גדותיה ומציפה את הבתים, להאוורד וזיו שדאגו לנו לניקוז ולניקוי מרזבים ואף בית לא פונה בגלל הצפות כמו בהוד השרון ובת חפר ויש מדרכות ללכת עליהן לכל מקום וליהודית וצוות הנוי על הגיזומים בזמן והעובדה שאף ענף גדול לא נפל על אף בית – תודה גדולה לכולם

 • נטע

  כיף להצטרף למילים טובות. מסכימה לגמרי

 • אלון ורווית

  ותודה גדולה גם ליובל ראובני ואלון.פ שבאו עם השופל, בגשם ובקור, להושיענו מהצפה בטוחה.

 • ממש ככה,באמת כל הכבוד.

  לכל אנשי השרות,אני כל יום חושב על הפסקת החשמל שכבר מגיעה ואנחנו ניקפא מקור
  שעוד רגע ייפלו ענפים וירסקו את ביתנו
  שהביוף יעלו על גדותיו והכל יהפוך לאנדרלמוסיה כמו בערים שכנות. גאוה קיבוץ ניר אליהו! תודה לכל אנשי השרות אתם הוכחתם את עצמכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.