חג שמח

חברים שלום – בשעה טובה נחתם הסכם עם קבלן התשתיות ואמפא, והמשמעות היא שבשבועיים הקרובים תחלנה עבודות התשתית בפרוייקט. בשבוע הבא צפויה פגישה לקביעת לו"ז ואז נפרסם את השיבושים הצפויים, ושינוי סדרי התנועה הנדרשים כתוצאה מעבודות התשתית המתוכננות לשכונה.
בהמשך לפי הצורך יקבעו פגישות פרטניות עם חברים, כשכבר השבוע – צפויות עבודות תשתית באיזורי הבנייה המיועדים למשפחות ראובני ולוינסון. מתנצלים מראש על חוסר הנוחיות הצפוי(ועל התמשכות התהליך…).
ט"ו בשבט – נפגשים מחר ב"שמורת הטבע" ליד מגרש הכדורסל לנטיעות – וציון חנוכת השכונה החדשה – הציבור מוזמן(כולל הנקלטים).
קלפי– הבחירות לכנסת מאחורינו והבחירות לראשות התנועה לפנינו: ע"פ וועדת הבחירות של התנועה – הבחירות תתקיימנה בתאריך 5.2.2012, יום שלישי בשבוע החל מהשעה 12:00 בצהריים ועד השעה 20:00 בערב. ע"פ הנחיות וועדת הבחירות אין אפשרות להשתמש ב"יפויי כח".
בהיעדר ייצוג הולם בכנסת לח"כים מהמגזר הקיבוצי – הופכות הבחירות לגוף המייצג את הקיבוצים מול מוסדות השילטון חשובות ביותר, אנא עשו מאמץ להגיע ולהשפיע, כמו כן חברים המוכנים להתנדב לקלפי – מוזמנים לפנות ליונה יו"ר הקלפי או למזכירות הטכנית.
עניין אחרון – זוהי קריאה אחרונה לחברים עובדי חוץ שטרם העבירו תלושים, בשל סגירת שנת המס לא נוכל לסגור את התקציבים ללא תלושיכם. אנא עשו מאמץ עליון להביא את כל התלושים לחנה בהקדם.
בברכת שבת שלום שבוע טוב וט"ו בשבט שמח – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

  • נטע בארי

    לא הבנתי איזה מאמץ עליון נדרש כדי להביא תלושי שכר להנהלת חשבונות. אם למישהו יש מגבלה אני מתנדבת לעשות זאת עבורו.

  • מאמץ עליון חחחחח

    לזה קוראים מאמץ עליון, באמת חחחחחחחחחחחח

  • "עובד" לשעבר של טוני סופרנו

    ערקתי מהמאפייה של טוני סופרנו. אני לא מתכוון לחזור לבקש ממנו את תלוש המשכורת האחרון שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.