מקבץ הודעות

1. לחברי הקיבוץ שלום, קודם כל תודה על האפשרות לקיים את מסיבת הסיום שלי בבריכה, אני מתנצל בפני החברים שמנוחתם הופרעה בגלל המוזיקה הרועשת, אני מקווה שהרגשתם שיש למי לפנות, הגן והבריכה הוחזרו במצב נקי ותקין לקיבוץ, תודה שוב לנערי הקיבוץ שעזרו ולצוות עדן הנפלא,
יום טוב, גבע

2. חברים שלום, ביום שני התקיים אירוע פרטי של גבע קציר שהיה מתוכנן ומתואם מראש. מה שלא היה ברור ככל הנראה הוא אופייה של המסיבה שחרגה מן הנורמות המקובלות. כאן המקום להבהיר שלא מדובר באירוע של עדן שגלש מבחינת הווליום ושעות הפעילות. בשיחה שהתקיימה בעקבות תלונות החברים בין עוזי מנכ"ל עדן לגבע – סוכם כי גבע יפרסם מכתב הבהרה בנושא. אנו מתנצלים על ההפרעה שנגרמה לציבור – ובהמשך נוציא נוהל מסודר לקיום אירועים פרטיים על מנת להימנע ממקרים דומים בעתיד.
נימרוד – בשם הנהלת הקהילה וצוות עדן.

נ.ב – ובנימה יותר משמחת – אתמול התבצע ניקיון הבריכה הקיצי, וכעת הבריכה שלנו היא הכי יפה ושווה בעולם. הערב אין אירוע – אתם מוזמנים להיווכח בעצמכם – lago di eden

3. חברים שלום, לאחרונה חל ריפיון בנושא קשירת כלבים – ורבים מהם מסתובבים חופשיים בחצר המשק. אנא אל תאלצונו לחדש את סיורי לוכד הכלבים בקיבוץ. הלוכד פועל ללא משוא פנים ולוקח כל כלב שנקרה בדרכו. לשם שחרור הכלבים יש לשלם קנס, חבל – ניתן למנוע זאת.
נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

נ.ב – אנו מחפשים מתנדבים להפקת חג המשק, בעיקר נכון הדבר לגבי אירוע השבת(27/7) המתוכנן בבריכה – מעוניינים לעזור מוזמנים לפנות לשיר רכזת התרבות או לליזה במזכירות.

4. לחברי ותושבי ניר-אליהו – בשעה טובה שתל צוות הנוי גדר חיה של "שיחי אברהם" התוחמת את אזור "הגמדים" שליד הכלבו. התיחום מטרתו להפריד בין אזור "הגמדים" ממנו נהנים בעיקר ילדים – לבין הרכבים החונים בחנייה של הכלבו. התיחום אושר ב – ו. תכנון לפני יותר משנה והתעכב מסיבות טכניות. אנו פונים לכלל הציבור לשמור על הגדר החיה – ולסייע בכך לשיפור בטיחות ילדינו באזור זה. תודות לצוות הנוי המסור!
זה המקום לבקש ולהזכיר לכולנו לנהוג משנה זהירות ברחבי הקיבוץ, לכבד את הולכי הרגל, נוסעי הקלנועיות ורוכבי האופניים.

בברכה – צוות בטיחות בדרכים

 

 

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.