עדכונים

1. חברים שלום – בסוף שנה זו יחולו הבחירות לחלק הארי של הרשויות המקומיות במדינת ישראל, ובהם המועצה האיזורית דרום השרון. בבחירות בוחרים הן את ראש המועצה והן את נציגי היישובים: נציג היישוב במליאת המועצה וכן את הוועד המקומי ביישוב. על מנת לבחור יש להיות רשום בפנקס הבוחרים.
על מנת לדעת אם הינכם רשומים בפנקס הבוחרים – נמצא פנקס הבוחרים המעודכן במזכירות היישוב. מי שמעוניין לבדוק אם הינו רשום בפנקס הבוחרים מוזמן לבדוק זאת במזכירות הטכנית אצל ליזה.
בהמשך תפורסמנה הודעות נוספות בנושא הבחירות המוניציפאליות. בהצלחה לכולנו – נימרוד

2. חברים שלום, מפאת קיצוצים בתקציב פיקוד העורף – לא מחולקות ערכות אב"כ בנקודות חלוקה מאורגנות ביישובים. מי שמעוניין בערכת אב"כ יכול לגשת לסניף הדואר המרכזי בכפר סבא (רחוב התחייה). יש להצטייד מראש בתעודות הזהות של כל המבקשים וכן בסבלנות רבה, יש תורים…
בברכה – יונתן כס – רב"ש קיבוץ ניר אליהו

3. תזכורת בנושא תשתיות: אתמול החל קבלן התשתיות בפרוייקט בריבוד האספלט במדרכות והכבישים. תהליך זה (שאינו שלב הגימור רק שכבה ראשונה – הגימור ייעשה בסוף הפרוייקט) יימשך בימים והשבועות הקרובים. בשלב זה – ברצוננו להודיע שמחר יום חמישי תתבצענה סלילות שלא תאפשרנה חניה באיזורים הבאים:
מאיזור בית מש' מדר (יתרו ויהודית) לכיוון האשקוביות ומש' גבע, הכביש ייסגר מהבוקר ולמשך שבוע; ומאיזור מש' מדר (לירז ונימרוד) לכיוון מש' פלג-גת לא יהיה ניתן לחנות ביום חמישי הקרוב.
כמו כן מיום ראשון ועד להודעה חדשה צפויות עבודות נוספות במקום שלא תאפשרנה שוב את החניה.
אנא היערכו בהתאם – תודה מראש וסליחה על אי-הנעימות הזמנית – זיו – רכז התשתיות

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר.

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.