הקמת גן משחקים – מצגת לקראת האסיפה

חברות וחברים,

אנו נמצאים בישורת האחרונה להקמת גן המשחקים. אנו עוסקים מזה כשנתיים בניסיון להקים בקיבוץ גן-משחקים ראוי שיתאים למצב הדמוגראפי החדש ולקליטה הבאה עלינו לטובה. מהלך של הקמת גן-משחקים הוא נדבך נוסף בתהליך הצמיחה הדמוגראפית והחלטת הקליטה שהקיבוץ החליט לאמץ.

באסיפה ביום שלישי חשובה נוכחות של כל חברה וחבר ששואלים את עצמם למה אין מקום ראוי לקטנטנים שלנו בין אם מדובר בילדנו, נכדינו חברינו או סתם אורחים שמגיעים מעת לעת. אנו קוראים לכל החברים להגיע לאסיפה שתקבע היכן יוקם הגן ולאשר את התוכנית והתב"ר להקמתו והלו"ז לביצוע. אל תהיו אדישים ותחשבו שאחרים יגיעו במקומכם, האסיפה הקודמת שבה הועלה נושא התב"ר היא הוכחה שאם לא יגיעו מספיק חברים שהנושא חשוב להם אז לא יוקם גן משחקים.

לצפיה במצגת לחץ כאן

ניפגש באסיפה – צוות הקמת גן משחקים

 • א. נונימי

  שמעתי שאישרו כמעט חצי מיליון שקל לגן משחקים תגידו נפלתם על הראש? לא מספיק לכם גן אחד? אין דברים יותר חשובים ודחופים לעשות עם כל כך הרבה כסף? בשביל שראש המועצה יגזור עוד סרט לפני הבחירות? עוד צילום לעלון המועצה שדוחפים לנו בכח לתאים?

 • אילאיל

  http://www.mako.co.il/home-family-kids/products/Article-44b341a9474f331017.htm
  הדשא של השכן: גינות המשחקים הכי מדהימות בעולם

 • מגניב

  אבל במדינה היסטרית כמו שלנו בחיים מתקנים כאלה יאושרו עם כל תקני הכסת"ח

 • אין כמו

  גן המשחקים שהיה ליד כחל בשנות ה-80 וניבנה מעץ על ידי ההורים שלנו בעבודה העצמית מעץ כיף לא נורמלי הינו משחקים חבורות החץ השחור מול הפלוץ האדום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.