כל מיני ועוד

1. חברים שלום – סלילת הכביש החדש ממש' מדר לכיוון הקרוואנים טרם הושלמה, אי לכך ובהתאם לזאת הכביש יישאר סגור עד להשלמת העבודות. 8.9.2013
הודעה על פתיחתו תבוא בהמשך.
כמו כן, היום התבצענה עבודות הידוק מצעים באיזור החניה של הגיל הרך, ונמשכו עבודות סלילת המדרכות באיזור זה ולכיוון שכונת הצעירים.
עימכם הסליחה על חוסר הנוחיות הזמנית.

2. הבהרה למכרז רכז בריאות: שלום רב, בעקבות פניות של מספר מועמדים מתעניינים למכרז של רכז/ת בריאות, ברצוני להבהיר את הדרישה ל"זמינות וגמישות בשעות העבודה כולל במהלך היום": אופי התפקיד מצריך שעות עבודה גם במהלך שעות היום. חלקן יכולות להתבצע "מרחוק" דרך טלפון ודוא"ל, אך חלקן צריכות להתבצע גם בנוכחות פיזית בקיבוץ בשל פגישות, ישיבות וממשקי עבודה המתנהלים עם ממשקים פנימיים וחיצוניים כמו הנה"ח, משאבי אנוש, עובדים של המרפאות, מבטחים חיצוניים וכו'. השעות הנ"ל יכולות להיות גמישות ע"פ הצורך. רצוי שתהייה אפשרות למספר שעות כנ"ל כפעם בשבוע/שבועיים.
בכל שאלה נוספת והגשת מועמדות מוזמנים לפנות אליי.
בברכה, סיגל גרניט, מנהלת משאבי אנוש

3. שלום. אני מחפשת תמונות ממלחמת יום כפור לתערוכה בחדר-אוכל. לכל מי שיש לו ומוכן לתת להציג את התמונות בבקשה צרו קשר עם יונה פלג.

4. חברים שלום, אני זקוקה לסיוע בהעברת חפצים אישיים, של בוגרת תל"מ המסיימת את המסלול בקיבוץ – מדובר בהסעה (ברכב גדול) לעפולה (חמישי הקרוב).
ליזה.

5. בשל ריבוי ישיבות בתחילת שבוע הבא בניית הסוכה נידחת ליום שלישי ה- 17/09/13 בשעה 18:00.
הציבור מוזמן

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.