צוות שילוב

פרויקט הקליטה ושילוב האוכלוסייה החדשה הינו תהליך חשוב ומשמעותי לצורך יצירת קהילה חזקה, מאוחדת ומלוכדת בקיבוץ ניר אליהו. כחלק מהתהליך המתבצע עם חברת תות, ועל מנת לתת מענה לצרכים, כפי שעלו בסקר העמדות הקהילתי בנושא הקליטה, הוחלט על הקמתו של "צוות השילוב".

הצוות מורכב מחברי קיבוץ ונקלטים. מטרת הצוות לייצר עשייה קהילתית בנושא הקליטה ולרתום את חברי הקהילה לתהליך. חברי הצוות ישמשו עמוד התווך של התהליך וביכולתם לרתום חברים נוספים ולייצר עשייה שתאפשר השגת המטרה של הקליטה והשילוב בצורה המיטבית.

הצוות הוקם והחל את פעולתו ב- 16/12/13, מרכז את הצוות עוזי בארי חבר מנהלת הקליטה. הצוות פועל בהנחייה של קרן וישי מחברת תות. חברים בצוות: עוזי בארי, מישל ביוקאורל, סמדר ברמן, איז'ו רוזנבלום, קרן תשבי, עתליה איל, חנה קובלסקי, שיר רז, אלון כרמלי, קטי רפופורט, סמדר ירושלמי, נדב כליפה וקרן עציוני. אני רוצה ראשית להודות לחברי הצוות על ההירתמות לפרויקט החשוב הזה ומאחל לו הרבה הצלחה.

אנחנו פונה לכל אחד ואחת מהחברים והנקלטים, להירתם ולקחת חלק בפעילות חשובה זו. הצלחת הצוות היא הצלחת הקהילה כולה בדרך לקהילה חזקה, משולבת, מאוחדת ומלוכדת בניר אליהו.

מנהלת הקליטה

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.