ידיעות שונות – פוסט מתפתח במקרה הצורך

1. ביום א' יחלו עבודות תשתית לביצוע קו ביוב מצומת המפעל לכיוון הארכיון משך העבודות כ 7 ימים. החפירות יתבצעו מצדו הצפוני של הכביש (צד הרכבות). תושבי האזור מתבקשים שלא להחנות את הרכבים החל מיום א' 23/3/14 בשעה 07:00 ועד סיום העבודות. במהלך החפירות יתכנו שיבושים בתנועה.

תודה על שיתוף הפעולה, בברכה, זיו גת

2. חברים שלום – ביום שבת מתבצע גיוס של דור צעיר להקמת מועדון הצעירים מתחת לחדר האוכל. חברים שיש להם ציוד באולם הקולנוע הישן מתבקשים לבוא ולקחת אותו ולהעבירו למחסנים בלול. כמובן שכולם גם מוזמנים לסייע בניקיון וסידור החלל המיועד למועדון הצעירים(בגילם וברוחם)!!!

פסח – ההרשמה לארוחת החג החלה – יש להירשם עד לתאריך ה-2 לאפריל 2014 בחדר האוכל.

בטיחות – בעקבות אירוע של "כמעט ונפגע" במהלך איסוף הבוקר של ביה"ס יחדיו – אנו מבקשים: הורים – אנא תדרכו את ילדכם שלא להתפרץ לכביש, גם אם מאחרים להסעה! איחור עדיף מחו"ח… לכל הנהגים בקיבוץ – אנא זיכרו לנסוע במישנה זהירות בשעות הבוקר בכביש הפנימי ובכלל – מדובר בכביש הומה פעילות וילדים, ואם רואים שהאוטובוס עוצר באמצע הכביש – יש סיבה!!! לא לנסות לעקוף אותו!!! רכזות החינוך מתבקשות להעביר את המסר גם להורי החוץ.

נימרוד

  • אפשר לדעת מי חונה כך

    יעזור גם אם חברי המשק יפסיקו לחנות את רכבי הקיבוץ על הכביש – ויחנו את הרכבים בחניה עצמה (סמוך לדשא של חדר אוכל).
    המנהג הזה של לחנות את הרכבים על הכביש -צמוד לשטח שמאחורי המעדניר- מאלץ את הרכבים שבאים מצומת קרומן לעקוף את הרכב החונה ולעבור "לנתיב הנגדי" ומכיוון שאין שדה ראיה כי הרכב החונה מסתיר ומדובר בעיקול -אז המתכון לאסון מוזמן מראש.
    חברים שחונים בצורה כזו רשלנית הם חסרי אחריות וחצופים!!!
    לפי הרכבים החונים- גם אפשר בקלות לראות מי הרשלנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.