סופ"ש

1. לחברים שלום, בין התאריכים 17/8 ועד ה- 30/8 תרצה יוצאת לחופשה. המרפאה תהיה סגורה במשך כל התקופה לבדיקות דם, קבלת אחות, רופא משפחה וחלוקת תרופות. אנא דאגו להתכונן מראש עם תרופות ו/או טופסי 17.

2. חברים שלום ובטחון – נתחיל בתקווה שיהיה שלום: בכוונתנו לקיים בסוף השבוע הבא את חג המשק שנידחה, בתוכנית ארוחת הבוקר המסורתית בבית אליהו ולאחריה מופע, במידה והאש בדרום לא תתחדש וכל חיילנו ישובו בשלום – ברצוננו להתארגן למסיבת תודה עבורם בערב שישי הבא.

בשבת הבאה בבוקר צפוי להתקיים הפנינג בבריכה ומסיבת גבורות לפיני! פרטים מלאים יימסרו במהלך השבוע – כל זאת בתלות בהתפתחויות.

בטחון – אנו מבקשים להזכיר כי ניתן לקבל היתרים לממ"דים – בהליך מזורז יחסית ב"מסלול הירוק" בוועדה המקומית במועצה. עוד נציין: היתרי הבנייה בתוקף לשלוש שנים – ולכן גם אם יש קשיים בגיוס המימון – כדאי ליצור את התשתית התכנונית להוספת הממ"ד לפני המלחמה הבאה…

תשתיות אחרות: ביום שני הבא תהיה הפסקת מים יזומה בשכונה הצפונית, עקב חיבור השכונה החדשה למערכת המים(מבית מש' פיינבלט ועד מש' יוגב) בין השעות 8:00 ל-14:00 לא יהיו מים באיזור זה – אנא היערכו בהתאם!

בריכה – תודה גדולה לצוות עדן וחברת הילדים על עוד גיוס ניקיון בריכה מוצלח – הבריכה תיפתח כרגיל בהנחה שלא יקפיצו שוב את אייל שלנו למשימות לאומיות…

בברכת שבת שלום ושבוע טוב – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.