קליטה- מסירות ראשונות של בתים בשכונה החדשה!

חברים יקרים שלום,

לאחר דרך ארוכה ולא קלה, אנו שמחים לבשר כי החלו מסירות הבתים למשפחות הראשונות בשכונה החדשה!

בשבוע האחרון נמסרו מפתחות למשפחות הבאות (ראו תמונות):

 • ניצן וטל אלמוג.
 • אורטל ויוסי קויטל.
 • עטרה ובועז אשד.
 • ליאורה וגדעון גולד.
 • לירן ויואב יונה.

המשפחות קיבלו את אישור הקיבוץ להכנס לבתים לאחר שתוקנו הליקויים המשמעותיים בבתים ובתשתיות (ליקויים נוספים יתוקנו בהמשך), הסדירו את תשלום המחצית השניה של דמי הכניסה, הסדירו את חובותיהם לקיבוץ (במידה והיו), חתמו על הוראת קבע לקיבוץ לחיוב חשבונות הבנק שלהם, הסדירו את נושא הפנסיה שלהם עפ"י החלטות הקיבוץ (מאז הבדיקה הקודמת שעשינו חלפו 3 שנים…), ונפגשו עם נציגי הנה"ח ומש"א כדי להסדיר את נושא ההכנסות והחיובים.

בשבוע הבא מתוכננות משפחות גולד, יונה ואלמוג לעבור פיזית אל הבתים.

כמו כן, אל משפחת אמיתי אשר מתגוררת במגורים זמניים בקיבוץ עד השלמת הבית החדש, הצטרפו הדס ואבי פרי, וחדווה ואורי בר-שאן על טפן- מתגוררים באופן זמני בנעורים. זאת בזכות בני ובנות הנעורים שהבינו את חשיבות הנושא והסכימו לפנות את חדריהם בנעורים למען מטרה חשובה זו- תודה לכם ולכן! בנוסף, תודה לנימרוד, לעדי בורץ ולאחרים אם יש שקידמו את הפתרון הזה.
היות ותנאי הבישול מוגבלים ביותר בנעורים, בערבים האחרונים התארחו משפחות אלו בארוחות ערב בבתי חברים בקיבוץ (ראו תמונות)- תודה למארחים (פנר, רגב)! מי שמעוניין לארח משפחות אלו לארוחות ערב- נא לפנות אלי, לעוזי או לכל אחד מחברי מינהלת הקליטה האחרים (רמי, שושקה', דפנה, ניר, דקלה, מרסי).

בברכה,
דניאל מדר
מינהלת הקליטה ניר אליהו
klita.nirel@live.com

IMG-20140820-WA0005 (Custom)IMG-20140819-WA0005 (Custom)

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.