רוקמים בניר

רשמו את התאריך : מוצאי שבת ג' תשרי תשע"ה 27 בספטמבר 2014
רוקמים בניר
כותרות רצות כבר שבועות בקיבוץ, רוקמים בניר, צוות שילוב, ערב קליטה בעדן, חג המשק, מה הקשר? מה חוגגים?
לפני כחצי שנה קם צוות חברים בקיבוץ, ביוזמתה של ועדת הקליטה, שמטרתו לרקום מהלכים בקיבוץ שיצרו קירבה והכרות בינינו לבין הציבור שעומד להצטרף אל מירקם החיים שלנו כאן בניר אליהו. אין בכך משהו שלא התנסינו בו בעבר. הרי ניר אליהו זה מקום שיש בו תהליך קליטה והיקלטות מיום קיומו. כולנו כאן נקלטים וקולטים. כולנו רוקמים כאן את חיינו. אלא שהתנסות בסדר גודל כזה כמו שצפוי לנו השנה, וסוג אוכלוסיה כזה, כלומר משפחות עם ילדים בכמות כזו, היא חדשה עבורנו.
צוות השילוב כבר רוקם את העתיד המשותף, וגם קרו דברים: ערכנו ביקורי הכרות בבתי משפחות החברים שבדרך. ביוזמה משותפת של חברים ובעלי תפקידים הוקם גן המשחקים החדש, וכן פינה להתכנסות חברתית צמוד לבית אליהו. התקיים כנס הכרות של החברים שבדרך עם מרכזי ועדות ומרכזי ענפי שרות בקיבוץ.
בימים אלה עורכים את ספר המידע של ניר אליהו, ועסוקים בפעולות ומחשבות נוספות.
אחד השיאים הראשונים במסגרת רקמת חיינו המתחדשים כאן, אמור להיות ערב חגיגי : רוקמים בניר, שיתקיים בעדן על המים. מטרת הערב ליצור הכרות בלתי אמצעית בין החברים בפועל ובין החברים שבדרך, וכן בהזדמנות זאת אולי להכיר טוב יותר גם את החברים שבתוכנו. זאת באמצעות הפעלות ושעשועון חברתי, סרטונים ומצגות,
סיפורים והצגות של חברי הקיבוץ על דורותיהם, ושל חברינו שבדרך ובעיקר קפה, כיבוד, מוסיקה ושיח רעים נעים, אולי אפילו ריקודים, לפני ובסוף הערב.
לכן, הערב הזה מיועד לחברי הקיבוץ (ישנים וחדשים) צעירי הקיבוץ והנעורים. את הילדים אנא השאירו בבית, כדי שבאמת נהיה פנויים להכיר זה את זה.
כמו כן לא הזמנו לאירוע זה, להבדיל מאירועים אחרים שאנו מקיימים, את בני הקיבוץ שאינם חיים עימנו כאן בניר אליהו, כי הם אינם משתלבים במטרה המוצהרת של ערב זה. כן הזמנו את הבנים שחיים עימנו כאן, ובנים שעודם במסלול, וכן את חברת הנעורים.
*אנא עשו מאמץ למצוא סידור לילדיכם, כדי שכולכם תגיעו *
להלן התכנית…
20:30 –21:00 קבלת פנים – קפה וכיבוד קל (לא ארוחת ערב).
21:00 – 22:30 ערב תוכן והפעלות (פרוט יבוא)
22:30 ואילך – מוסיקה, קפה, כיבוד, ריקודים
“כולנו רקמה אנושית אחת חיה"
כל אחד מוסיף צבע משלו, וביחד מקבלים תמונה עשירה ומלאה.
מצפים להשתתפותכם, צוות שילוב ומנהלת הקליטה

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.