סופ"ש

1. חברים, בשבת בבוקר (מחר) 8.11.14 נערוך בשכונה החדשה שוק החלפת בגדים. תהיה גם פינת קפה ועוגה. כל מי שסידר את ארונו ומעוניין להעביר את בגדיו הלאה מוזמן לבוא עם מרכולתו ( בגדים גרבים מעילים נעלי בית מגפים ועוד מה שתחשבו) להניח בצורה מסודרת ולצאת למסע משל עצמו. ( נערוך מספר מוקדים לפי גילים)

מוזמנים כמובן נערים ובוגרים. נשתדל לערוך שוק זה בכל החלפת עונה.

נתחיל בשעה 10 לחברי הקיבוץ ב11 וחצי תזמינו גם אנשים מבחוץ (חברים מכרים משפחה). אנחנו נזמין גם משפחות חד הוריות ונזקקים (דרך מחלקת ברווחה) וכל מי שמעוניין לבוא.

בשעה 13:00 נארוז ונתרום לבתי יתומים, למשפחות נזקקות ולכל מי שנוכל לסייע לו בכך. נשמח שתביאו שולחנות ( מי שיכול) נשמח לעזרה שעה לפני ושעה אחרי האירוע.

לשאלות הצעות ורצון לסייע ניתן לפנות:

לאורטל או פזית.

ortal.sahar@gmail.com

Pazitre9@gmail.com

2. חברים שלום – מחר יום שבת יתקיים שוק החלפת בגדים, החל מהשעה 10:00 בשכונה החדשה. פרטים אצל פזית ואורטל.

תזכורת – ביום ראשון ב-11:00 תתקיים האזכרה לחברתנו שרי ז"ל. תרבות – ההרשמה לארוחת שישי המתחדשת ב-21.11.2014 נמשכת –

יש לפנות לליזה במזכירות, נדרש מינימום של 70 סועדים, טרם הגענו לכך. כמו כן נמשכת ההרשמה לטיול "בעקבות אבשלום" – פרטים במזכירות.

ספרייה – לקראת שידרוג אפשרי של המקום מוצע לבוא ולבחור ספרים, פרטים אצל לילך ויונה מהספרייה, או אצל שיר רכזת התרבות.

תשתיות – בשבוע הבא תימשכנה עבודות התשתיות, ובהן: המשך פינוי עודפי העפר לפשפשוק וסלילת חניות, פינוי פסולת בניין, תיקוני מדרכות ופיתוח נופי. העבודות תימשכנה באינטנסיביות בחודש הקרוב, שימו לב להודעות הפרטניות שצפויות במהלך השבועות הקרובים.

אנו מתנצלים מראש על חוסר הנוחיות הזמנית, זו צפויה להימשך בזמן הקרוב – הכוונה היא להשלים את שידרוג התשתיות והשכונה עד סוף שנה זו(2014).

קליטה – במהלך השבועיים האחרונים עברו לבתי-הקבע משפחות גלילי ותשבי, ביחד עימם מונה הקיבוץ 225 חברים ועוד היד נטויה: עד סוף השנה צפויות להכנס שש משפחות לבתי-הקבע וחברות מלאה בקיבוץ – בשבועות הקרובים תוצג באסיפה משפחת זר המיועדת להכנס ל"בית השקמה".

בהצלחה לכולנו, ובברכת שבת שלום ושבוע טוב – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

  • מערכת האתר

    עלו היום מספר ידיעות חדשות. שימו לב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.