מלא עידכונים – שימו לב

1. בני ובנות משק שלום, זוהי תזכורת על כנס הבנים המתוכנן. פרטים למטה. שימו לב כי ניתן להזמין את הוריכם לכנס, כדי שיבינו את המצב בו אנו נמצאים היום. בהתאם להחלטות הקיבוץ על קליטת בני משק במחזורי קליטה, מי שלא ירשם בכנס הבנים הקרוב לקליטה, לא יוכל להצטרף אל מחזור הקליטה של שנת 2015. מי שלא יכול להגיע בעצמו אל כנס הבנים ורוצה להירשם- עליו/ה לשלוח נציג מהמשפחה שיירשם בשמו/ה.

מצ"ב הזמנה לכנס בנים אשר יתקיים בחדר האוכל ביום שבת ה- 27.12.2014 בשעה 20:00.
על הפרק:

  • הסבר על תהליך הקליטה.
  • אופציות נוכחיות לדיור קבע.
  • הצעה לתוכנית לקליטה המונית של בני משק.
  • הסבר על סדר קבלת בני משק לחברות.

בברכה, דניאל מדר, מינהלת הקליטה ניר אליהו

2. חברים שלום, ב- 24.12.2014 יום רביעי ב- 20:00 בערב מתוכנן מפגש הסברה בחדר האוכל. על הפרק:
– סקירה על המערכת הכלכלית והענפים/עסקים השונים בקיבוץ.
– סקירה על וועדת ותקנון התכנון והבניה בקיבוץ.
– יתכן ותהיה סקירה על נושא ביטוחי הבריאות.
המפגש תוכנן במקור למען המשך לימוד חברים חדשים על הלכות הקיבוץ, אך כל מי שרוצה ללמוד על הנושאים הללו (בני משק, חברים ותיקים…)- מוזמן!
בברכה, דניאל מדר, מינהלת הקליטה ניר אליהו

3. שלום חברים, ביום שישי הקרוב 26/12 תתקיים ארוחת שישי חגיגית, אחרי קבלת שבת בחדר אוכל. עלות לילד – 25₪, ובוגר 50₪. ארוחת שישי כוללת סלטים, מבחר מנות בשריות, יין ושתיה. כל מי שעדיין לא הספיק להירשם, אנא הזדרזו. ההרשמה דרך אלי, בחדר אוכל, נייד 050-7962366 ומייל maadanir@nirel.org.ilמצפים לראותכם.

4. אנו מזמינים את כולכם לתרום יד וכתף ולעזור לרענן ולחדש את פני פינת החי האהובה שלנו. הגיוס יתקיים ביום שבת 27/12/2014 בין השעות 10:00-13:00. כל אחד מוזמן לתרום כמה זמן שיוכל. נמשיך לצבוע את הגדרות, הצריף, המתקנים ועוד….הילדים יוכלו להנות מפינות יצירה.

בברכה, פינת החי

5. החזרת ספרים לספריה – בשבת הקרובה בשעה 16:00 נחזיר את הספרים מאולם הקולנוע אל הספריה. שיפוץ הספריה הסתיים, כעת ממתינים למדפים נוספים- ואז נוכל לחנוך את הספריה המחודשת. בינתיים, אנו מבקשים את עזרתכם בהעברת כל הספרים חזרה אל הספריה. נודה לכל מי שיתגייס למשימה.

תודה, צוות הספריה והתרבות

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    רוח ההתנדבות פיעמה בקיבוץ היום. חרוצים רבים הגיעו לפינת החי. שייפו, צבעו, יצרו התחברו בעשיה משותפת ותיקים ,צעירים ונקלטים. תודה לליפז ודלית על הארגון התה והעוגות. ובהמשך היום התנדבות רבתי של גברים חסונים שהעבירו את 80 ארגזי הספרים בחזרה לביתם המשופץ והמשופר. תודה לכולם אתם גדולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.