חיבור לשידורי הטלויזיה של יס

לחברים שלום, ההסכם עם yes סופסוף נסגר ואנחנו רוצים להזמין את מי מכם שמעוניין להצטרף ל-yes לערב החתמות על הנספח לחוזה.

הסבר קצר על מה שמגיע לנו: מכיוון שנושא הטלוויזיה עדיין לא מופרט, אנחנו לא משלמים כלל עבור טלוויזיה רב ערוצית. עד היום ניתן היה להתחבר רק להוט.

כיום ניתן לבחור האם להתחבר להוט או ליס, בשני המקרים אין כל עלות מצד החבר לאלו שבוחרים להצטרף במסגרת החבילה שנסגרה בין הקיבוץ לספק הטלוויזיה.

מה מקבלים החברים שיצטרפו ל-yes? –

 1.  תוכן: מצורף מחירון החבילות העדכני של yes. אנחנו זכאים לקבל את כל חבילות הערוצים, אלו הערוצים הצבועים בתכלת. בנוסף, מבין הערוצים שצבועים בורוד (ערוצי פרימיום) אנחנו מקבלים את הערוצים     הבאים: ערוץ בייבי, ערוץ ג'וניור, ערוץ האוכל וערוץ בריאות.
 2. ממירים: כל חבר שיצטרף ל-yes, יקבל לתקציב שלו כל חודש זיכוי מהקיבוץ על סך 30 ש"ח בגין ממירים וישלם ישירות ל-yes עבור הממירים שיבחר לקחת בפועל.

עלויות הממירים: ממיר רגיל-10 ש"ח, ממיר HD המאפשר צפייה באיכות גבוהה- 15 ש"ח, ממיר טואטל (ממיר באיכות גבוהה+מקליט)- 41 ש"ח לחודש.

הזיכוי מהקיבוץ הוא בכל מקרה קבוע ועומד על 30 ש"ח לחודש, ללא קשר לממירים שנלקחו ע"י החבר בפועל.

מה זה אומר? ניתן 3 דוגמאות:

א. חבר שלוקח ממירים בעלות כוללת של 30 ש"ח (לדוגמא, שני ממירי HD או 3 ממירים רגילים)  – לא משלם בכלל עבור הממירים בשיטת חיוב-זיכוי (הוא משלם ליס 30 ש"ח ומקבל מהקיבוץ לתקציב 30           ש"ח זיכוי).

ב. חבר שלוקח ממירים בעלות כוללת של פחות מ- 30 ש"ח (לדוגמא, שני ממירים רגילים או ממיר אחד בלבד) – מפוצה על ההפרש בין עלות הממירים לפעול לבין מה שמגיע לו במסגרת החבילה (משלם את        עלות הממירים בפועל ליס, בין 10-20 ש"ח, ומקבל מהקיבוץ זיכוי של 30 ש"ח לתקציב). זאת הטבה ביחס למה שיש כיום לחברים שמחוברים להוט שלא מקבלים כל זיכוי, גם אם יש להם רק ממיר אחד.

ג. חבר שלוקח ממירים בעלות כוללת של יותר מ-30 ש"ח (לדוגמא, מעל שני ממירים או ממיר טוטאל) – משלם בפועל רק עבור ההפרש בין עלות הממירים שלקח לבין 30 השקלים שמגיעים לו עבור ממירים        במסגרת ההסכם (משלם את עלות הממירים בפועל ליס, 40 ש"ח ומעלה, ומקבל זיכוי של 30 ש"ח מהקיבוץ וכך למעשה משלם רק עבור ההפרש בין עלות הממירים ל-30 ש"ח). גם זאת הטבה ביחס              למצב כיום מול הוט מכיוון שאין זיכוי בגין הממירים שמגיע לנו לקבל במסגרת החבילה כאשר לוקחים ממירים אחרים/נוספים.

 1. שדרוגים נוספים בהתאם למחירים המפורטים במחירון (מצורף מחירון עדכני). הצטרפות לשירותי ה-VOD עולה 25 ש"ח לחודש. ערוצים נוספים בהתאם למחירון. אנחנו נחשבים לחברים במועדון הסרטים,       אז יש להתייחס למחירים המוזלים יותר תחת עמודת מועדון הסרטים.
 2. התקנה – חינם לשני ממירים. התקנת שקע שלישי ומעלה במעמד ההתקנה הראשונית תהיה בעלות בסך של 30.5 ₪. התקנת ממירים בביקור נפרד תתומחר בהתאם למחירון של yes.

בדומה לנספח שכל החברים שהצטרפו להוט חתמו עליו, קיים גם נספח כזה עבור המצטרפים ליס. בנספח מפורט כל מה שמגיע לנו לקבל כפי שפירטתי מעלה בשפה משפטית יותר. אין התחייבות. מי שלא מרוצה, יכול החליט להתנתק בכל שלב שהוא.

לשם הנוחות, אנחנו מקיימים יום מרוכז להחתמות על הנספח עבור החברים המעוניינים להצטרף ליס. יום ההחתמות יתקיים ביום שני ה-19/1/15 בשעות 15:00-18:00. מיקום יימסר בהמשך.

נציגי יס יחכו לכם על מנת להחתים אותכם על הנספחים ולהשיב על כל שאלה שיש לכם. ניתן לפנות גם אלי עם שאלות (הדס- 050-6676203).

בהצלחה!

רפי, אריאל בוזו והדס

 • קוני

  מדובר בהטבה לעוברים ליס על חשבון תקציב הקהילה, עוד בטרם תקציב 2015 הוצג למזכירות שלא לדבר על כך שלא הוצג לציבור ומימלא לא אושר! האם התקבלה החלטה על הפרטה של הנושא? על ידי מי?

 • הדס

  קוני – איו הפרטה ואיו הטבה על חשבון הקהילה. ההפך הוא הנכון.
  תתקשר אלי בבקשה ואשמח להסביר בפירוט

 • איפה המחירון המצורף??

  תודה בשם אלא שלא מצאו אותו

 • הגיע הזמן להפריט

  אם יס נכנסים ויש כבר פרסומות לטלויזיה של סלקום ויש עידן פלוס ויש חברים שלא רואים טלויזיה בכלל אז הגיע הזמן להפסיק עם הבולשביזם הזה ולהפריט את הסעיף

 • הדס

  המחירון צורף מייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.