כל מיני לסוף השבוע

1. תזכורת ליצירה על הבדים, רוקמי בניר – עד כה נאספו בדים מקושטים ויצירתיים להפליא מכ- 30 משפחות. מאחר ויש עדיין משפחות אשר ביקשו לצרף את העבודות שלהם, אנחנו מאפשרים לכל מי שמעוניין לקחת חלק בפרוייקט הזה להעביר את הבדים המקושטים לפזית ראובני עד מחר בערב.

הבדים עוברים לתפירה ולמסגור כבר השבוע. מקווים לראות ייצוג מכל המשפחות והחברים בקיבוץ.

צוות "רוקמים בניר"

2. חברים שלום, השבוע תיתכן אסיפה – הודעה תצא בהמשך. ביום ראשון תתכנס ההנהלה המשותפת לדיון בבחירת רכזת מש"א, לקראת בחירת יו"ר כלכלי והצגת תוכנית המשק לשנת 2015. בשבוע הבא תתקיים שוב קבלת שבת וארוחת ערב שישי בחדר אוכל – יש להירשם אצל אלי בהקדם!

עוד לפני כן ביום חמישי "שוק קח-תן": האירוע בהפקת ילדי כחל ועורבני יתקיים ברחבת חדר האוכל, באותה הזדמנות אנו מבקשים מכל אחד שישי לו בבית: פיצ'עפקס, בובות משחקים וכל דבר שאפשר למסור ושאתם כבר לא צריכים. נקבל אותם בברכה לארגז שיוצב מחוץ לבית כחל.

בנוסף השנה יתקיים גם שוק החלפה/מסירה/השאלה/מכירה של תחפושות, ושל אביזרים לתחפושות. ניתן להביא את התחפושות והחפצים עד יום שלישי לכחל.

תשתיות – לאחר הגשמים נמשיך בעבודות. על נזקים שנגרמו בסערה יש לדווח: בבתים – חדשים – לקבלן, "ישנים" – להאוורד, בחצר – ליהודית, מים וביוב – ליוסי, חשמל ותקשורת – לשקד. נזקים מערכתיים ובדרכים יש ליידע את רפי מרכז המשק.

לסיום – אבד אייפון שחור בין הנעורים לחדר האוכל – המוצא הישר מתבקש להחזירו – בתודה מראש משפחת ינאי.

עודנו מחפשים עזרה להפקת מסיבת פורים!

בברכת שבת שלום ושבוע טוב – נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

3. טקס ט"ו בשבט משבת. התמונה באדיבות עמיקם.

_MG_2074 (Custom)

  • מערכת האתר

    עלו מספר ידיעות. שימו לב. שבת שלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.