הודעות

1. חברים שלום, אני מנסה לארגן קבוצת שומרי משקל אצלנו בקיבוץ במחיר מוזל. לשם כך צריך מינימום 15 איש (נשים וגברים) וככל שירשמו יותר אנשים המחיר יהיה יותר נמוך לאדם. אם יהיה ביקוש – מדריכה תגיע אלינו לקיבוץ פעם בשבוע, ביום ושעה שנתאם עמה. מי שמעונין – נא להודיע לי במייל עד לסוף השבוע: nat_aner@nirel.org.il

תודה, נטלי

2. חברים שלום – אתמול אירע שוב אירוע שבו היו מעורבים מספר כלבים שלא היו קשורים!

באירוע למזלנו ננשכו רק כלבים, אך הוא היה בשעת אחר הצהריים המוקדמות כשבסביבה ילדים והורים. אנו שבים ומזכירים לכל החברים והתושבים לקשור את כלביהם ו/או להסתובב עימם ולא לאפשר להם להסתובב פרא!

כמו כן חברים המזהים כלב משוחרר המהווה מפגע מטרד או איום מוזמנים להזעיק לוכד של השירותים הווטרינריים, או לכל הפחות לדווח לשירותים הווטרינריים(גוש דן)בטלפון: 03-6312222 בפקס 03-6315207 או בת.ד 966 רמת-גן. ניתן לפנות גם דרך האתר www.vet-dan.com  ב"צור קשר" ולהגיש תלונה בכתב נגד הכלב והבעלים ממקור ראשון. לבקשת חברים יתקיים דיון ביום ראשון הקרוב בנושא בהנהלת הקהילה – אנא הימנעו מאי-נעימויות וקישרו הכלבים!

נימרוד – בשם הנהלת הקהילה

3. פעילות המרפאה: שלום לכולם וחג שמח. מחר יום ד׳ 4/3 המרפאה תהיה סגורה לקבלת קהל. כמו כן ביום ה׳ הקרוב, ד״ר רחל ביום חופש. אנא הערכו בהתאם.

בברכה מקרב לב, רות ברלס

4. חברים ותושבים שלום! במסגרת פינת המיחזור המרכזית הוספנו בצמוד למתקן איסוף הזכוכית מיתקן לקרטונים.(  ליד חניית הרכבים באזור חדר האוכל). אנא שתפו פעולה והשליכו את הקרטונים לתוך המיכל ואל תשליכו לפחי האשפה הטמונים ולא למרכזי הגזם והגרוטאות.

אנו  עושים מאמצים לשדרג את החצר ולמחזר את מה שניתן. בשלב זה קארין כרמלי לומדת את הנושא מול המוסדות במועצה ובבית ותיקח את האחריות. תודה רבה לקארין ובהצלחה.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה. בברכה, יהודית מדר, ענף הנוי והחצר, אמא אדמה

  • תגובה לסקר

    איך זה שהמפלגה היחידה שבערך שלה בויקיפדיה מופיע קיבוץ ניר אליהו לא מקבלת אצלנו אף מנדט?

  • לפי ההיגיון הזה

    צריך להצביע ליאיר לפיד ששיחק פעם בסרט שצילמו כאן עם מילי אביטל

  • ישראל רוצה שינוי

    ישראל רוצה שינוי וזה לא כל כך הזוי שהוא יתרחש – המצב כרגע בסקרים הוא תיקו עם יתרון קל בחלקם למחנה הציוני גם לאחר נאום ביבי בקונגרס. המפתח למהפך הוא מעבר של מצביעי ליכוד לכחלון. יש בדרום הרבה תיסכול בגלל הפיטורים הצפויים בכי"ל, הפיל הלבן של הרכבת בדימונה וכל האכזבה מצוק איתן בעוטף עזה. יש הרבה מאוכזבי ליכוד שלא מסוגלים להצביע לעבודה אבל יצביעו לכחלון או ליש עתיד ואפילו לש"ס – כל אלה מפלגות שוברות שיוויון, במצב נזיל כזה יש חשיבות למומנטום ולכן מספרים מרשימים בהפגנה של יום שבת יכולים ליצור מומנטום שקצת נעצר בנאום ביבי בקונגרס. לכן בשבת מי שיכול להתייצב יכול לעזור, בקתקווה שיהיה אפשר להגיע מבלומפילד ישר לעצרת והצירים לא יהיו חסומים בגלל ההפגנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.