הודעות

1. פילאטיס – שלום רב, ביום רביעי הקרוב שיעור הפילאטיס יחל בשעה טובה ברבע לשמונה בערב בכחל. אבקש מכל אחת לבוא בבגדים נוחים ועם מזרון מתאים. מי שזקוק למזרון יכול לפנות אליי.

מצפה להתחלה חיובית, ליאורה גולד

2. ביטוחים בני משק – לבני המשק שלום רב, לפני כשלושה שבועות הנחתי לכל אחד מכם מסמך אישי בתא הדואר בנוגע לביטוחים הרשומים על שמו, על החיוב בגינם ועל כך שהחל מהחודש הקרוב, נתחיל לחייב בסכום המלא. כמו כן ניתנה לכם האפשרות להתייעץ ולהודיע לי האם ומאילו ביטוחים אתם מעוניינים להיגרע. מעטים החזירו לי תשובה.

מי שמעוניין לגרוע עצמו מחלק מהביטוחים או מכולם, צריך להודיע לי על כך בשבוע הקרוב, ע"מ שאעביר אליו טפסים לחתימה. את הטפסים החתומים עלי לקבל עד ה 9/5. מי שלא יעשה כך, יחויב במלוא הסכום הנדרש.

אבקש את שיתוף הפעולה שלכם בהתאם. בברכה מקרב לב, רות ברלס רכזת בריאות ורווחה

3. חברים שלום –  לבקשת חברים (ל"ג בעומר, חצאי גמר ליגת האלופות) אנו דוחים את האסיפה לשבוע הבא, ומזמינים את החברים שירצו בכך לסור למזכירות עם דיסק און-קי ולקבל את הנתונים.

מחר החל מהשעה 8:30 יחלו בסימון הכבישים והמדרכות בשכונה החדשה. אנו מבקשים שלא להחנות את הרכבים באיזור הסלול (יש חניות אספלט גרוס מצפון לשכונה). כמו כן אנו מבקשים בכל לשון של בקשה מחברים המעסיקים קבלנים לעבודות פרטיות – לעשות את כל המאמצים שלא להרעיש בין השעות 14:00 – 16:00 ולהתחשב בשכנים.

בברכה יאיר ונימרוד – בשם אנשי התשתיות, צוות הנוי והנהלת הקהילה (והשכנים…)

נ.ב – עודנו מחפשים מחליף/ה לליזה במזכירות ולאייל בבריכה.

4. לאחר ההפסד 0:3 לווילס החזירה נבחרת ישראל בכדורגל את כבודה האבוד והפסידה 0:1 לבלגיה.

  • ותיק בלי תיק

    סעיף 4 תמוהה, מה הקשרו?

  • תמוהה?

    עברית שפה קשה…. מביך? או טעות הכותב?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.