הודעות מהמזכירות

הודעות המזכירות ליום ב', 27/7:
1. הודעה חשובה על העברת תלושי שכר להנה"ח.
2. הודעה מעדן בדבר מחזור בקבוקים.
3. הודעה מהנוי – הפח הטמון ליד משפחת פיינבלט חזר לתפקוד

1. חברים שלום, לאור ריבוי מקרים לאחרונה של אי-סדירות בהעברת נתונים להנה"ח של הקיבוץ, נבקש להבהיר: העברת תלושי שכר, טפסי 106 ודו"ח עצמאיים הם מחובותיו הבסיסיות של חבר/ת הקיבוץ כלפי האגודה השיתופית. מלבד יחסי האמון בין החבר/ה והקיבוץ לדבר חשיבות אדירה מול רשויות המס לצורך דיווח הכנסות. לפיכך נשוב ונחדד: עובדי חוץ – ע"פ חוק מחוייב המעביד בהעברת תלושי השכר עד ה-9 בכל חודש. לפיכך בהתחשב בתאריכי חגים וסופ"ש מכל עובד חוץ להעביר את תלושי השכר עד ה-13 בכל חודש לחנה. ע"פ החלטת הנהלת הקהילה חברים אשר במשך שלוש פעמים ברציפות יעכבו/יאחרו את הגשת התלושים יפורסם שמם ברבים. אנא הימנעו מאי-נעימויות איננו רוצים להגיע למצב זה – אין כל הצדקה לכך! הדבר נכון גם להגשת טפסי 106 לאחר סוף שנה.

עצמאיים – כפי שהוסבר בטרם הקבלה לחברות – עצמאיים אמורים להעביר דיווח חודשי למשאבי-אנוש על הכנסתם הצפויה, ובכל מקרה להעביר את דו"ח המס לשנה שנסתיימה כאשר הוא מגיע(בד"כ בסביבות אפריל). אנא העבירו בהקדם את הדו"ח!
עניין אחרון – מעבר לחשבונות בנק – הנהלת הקיבוץ מברכת על מעבר חברים לחשבונות בנק, ועם זאת מהלך כזה יש לתאם, ולהיות בקשר מראש עם מנהל הכספים רואה"ח עמוס דואני, מיטל רכזת משאבי-אנוש, יאיר – מנהל הקהילה וצוות הנה"ח.
בברכה – נימרוד בשם הנהלת הקהילה, היחידה למשאבי-אנוש, הנהלת היזמים והעצמאיים וצוות הנהלת החשבונות

2. חברים יקרים שלום, ליד המרכולית ובחנייה הגדולה מוצבים פחים ירוקים לאיסוף בקבוקי זכוכית לפיקדון. חברים רבים מקפידים למחזר ועל כך תודתנו הגדולה. את כל הכסף הנצבר מהפיקדון אנו שומרים בקופה מיוחדת ומייעדים עבור הקהילה. כל הרעיון הוא להועיל לסביבה ולקהילתנו הקטנה. לצערנו אנו מגלים לא פעם שמישהו מרוקן את הפחים. אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה להפסיק עם המנהג הזה, זה לא מכובד.
תודה על שיתוף הפעולה, צוות עדן על המים.

3. הפח הטמון ליד משפחת פיינבלט חזר לתפקוד. הפח הושבת עקב השלכת חפץ חד, שקרע את השקית, והצריך הזמנה של מנוף. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה, לא להשליך חפצים חדים גדולים לפח.
תודה, צוות הנוי.

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.