לומדים בצוותא – מתניעים מחדש

לקראת פתיחת שנת הלימודים אנחנו מעלים שוב את המתכונת החדשה של היוזמה. להזכירכם הוקם מאגר באתר הקיבוץ (תחת לשונית קהילה) של הורים (והורים לעתיד) מתנדבים על פי תחומי דעת, וילד או קבוצת ילדים שירצו תגבור בתחום דעת ספציפי, אם לקראת מבחן, אם בשל חומר לא מובן ואם בשגרה, יוכלו לפנות ישירות למתנדב או דרכנו, ולתאם מפגש אחד או יותר, בהתאם ליכולותיו של המתנדב (נכתב בלשון זכר מטעמי עצלנות).

לדוגמה – אם בכיתה ד' יש בשבוע הבא מבחן באנגלית, יכולה להתארגן קבוצת ילדים שתפנה לקרן תשבי ותתאם איתה מפגש או שניים לתגבור. אם קרן לא יכולה השבוע יותר מפעם אחת, אך יש עוד הורים שהתנדבו לעזור באנגלית, ניתן לתאם איתם וכך לייצר מספר מפגשי תגבור.

כל הצדדים מרוויחים.

אנחנו מזמינים את כל מי שמוכן להיות חלק מהמאגר לפנות אלינו למייל בשבוע הקרוב. נא לציין את תחום או תחומי הדעת בהם תוכלו לסייע.

רשימת המתנדבים שנכנסו למאגר (ייתכן שיש עוד שהביעו רצונם אך בטעות אינם רשומים מטה. סליחה. אנא פנו אלינו שוב במייל – shiromri@nirel.org.il):

קרן תשבי – אנגלית לכל הגילאים.

מיכל קינן אייכלר – ביולוגיה (גם לבגרות) ובמדעים בכלל, אבל גם במתמטיקה, עברית ואנגלית, אם צריך תגבור. מאמינה שאוכל לעזור גם במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וכדומה) לתיכון.

איל רונן – מתמטיקה/חשבון ופיסיקה.

טל אלמוג – מדעים, בדגש על ביולוגיה וכימיה.

יואב יונה – מתמטיקה.

עמרי רז – אזרחות, היסטוריה  חט"ב, היסטוריה ב', אנגלית עד כיתה ט'.

בברכה,

שיר ועמרי

  • מערכת האתר

    עלו מספר ידיעות. שימו לב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.