הודעות

 1. עקב שיפוץ בריכת מי השתיה ביום ראשון הקרוב, בריכת השחיה תהיה ריקה ממים בשישי ושבת הקרובים (2-3/10). עימכם הסליחה. ובאותו עניין, תזכורת: בשבת מהשעה אחת בלילה (כלומר בלילה שבין שבת לראשון), יתחיל שיפוץ בריכת מי השתיה. יתכן שיהיו שיבושים קלים באספקת המים עד לשעות הצהריים של יום ראשון. ענף המים עושה את כל המאמצים להקל על התושבים. אנא גלו הבנה.
 1. הודעה מהמזכירה הטכנית: בשבוע הבא אהיה בחופשה מיום ראשון עד רביעי, 4-7/10 (כולל). אחזור לעבודה ביום חמישי בשעות הבוקר המאוחרות. ביום רביעי, 7/10, סמדר יוגב תחליף אותי. מהשבוע שאחריו (השבוע שמתחיל ב-11/10), מאחר שאני מתחילה ללמוד, סמדר ואני נעבוד זו לצד זו במזכירות- אני אהיה במזכירות בימים ראשון, שני וחמישי, וסמדר בימים שלישי ורביעי.
  תודה, מיכל.
 1. מצורפת במייל רשימה של מגוון עצום של בצלי פרחים שניתן להזמין לשתילה בגינה. אנא עיינו ומלאו כרצונכם. את ההזמנה ניתן לשלוח לחנה במייל hana@kne.org.il או לשים לה בתא דואר מספר 24, עד ל-12/10. שתהיה שנה של פריחה יפה, חנה וענף הנוי.
 1. חברים המעוניינים לרשום את הוריהם לפסטיבל חברל'ה, מוזמנים לפנות למזכירות במייל או בטלפון: Mazkirut@kne.org.il, 4300 מטלפון פנימי, 09-7647111 שלוחה 1 מטלפון חיצוני. אני ארשום ואעביר את החיוב להנהלת חשבונות בצורה מסודרת.
 2. להנה"ח נמסרה "מפת טיולים וסימון שבילים" של  צפון הארץ ,שנמצאה על אחד מכלי הרכב שחנו בחניה. נשמח למסור אותה לבעליה. תודה, אסתר, הנה"ח.
 3. הודעה לחברים: רכב הסוזוקיsx4  של עדן על המים, נמכר למשפחת בארי בסכום של 35000 ₪, כפי שפורסם לחברי הקיבוץ. צ'ק על סכום זה הועבר לעדן. בכבוד רב, עוזי בארי
 4.  להזכירכם – קלפי על תקנון הכלבים ועל ההסתייגויות ממנו, שהתקבלו אתמול באסיפה, תיערך ביום שישי הבא, 9/10. פרוטוקול האסיפה ופירוט ההסתייגויות שהתקבלו, יפורסם לכל המאוחר מחר בבוקר. לנוחיותכם, מצ"ב במייל – שוב – התקנון. למעוניינים – יפויי כוח נמצאים במזכירות ומצורפים גם למייל. בקלפי יתקבל אך ורק יפוי כוח זה, ולא בשום צורה אחרת.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.