כל מיני

חברים שלום, הודעות המזכירות ליום חמישי, 15/10:

 1. תזכורת – ביום ראשון הבא, 25/10 ייערך יום טיפול במתח גבוה בקיבוץ. ביום זה תהיה הפסקת חשמל כללית בקיבוץ בין השעות 4:30 ל-8:00 בבוקר. אנא היערכו בהתאם.
 2. בשבועיים הקרובים ימי העבודה של המזכירה הטכנית יהיו כדלקמן: ראשון, שני, שלישי-מיכל; רביעי, חמישי – סמדר. מתחילת נובמבר והלאה, סמדר תעבוד במזכירות בימים שלישי ורביעי, ומיכל בימים ראשון, שני וחמישי.
 3. תודות מפסטביל חברל'ה:

חברות וחברים יקרים,

ביום שני אחר הצהריים התקיים פסטיבל חברל'ה בקיבוץ. השתתפו בו כ-20 חברים ותיקים וכ-55 אורחים מישובי המועצה: מאייל, רמת הכובש, חגור, כפר סירקין ועוד וכן כמה אורחים מישובים מרוחקים יותר.

כל אורח זכה לקבלת פנים חמה בבית הקפה, השתתף באחת מתוך שלוש סדנאות, בארוחת ערב ובשירה בציבור. רובם נהנו מאוד והודו לנו על האירוח.

תודה גדולה לכל חבר וחברה שנתנו יד להצלחת האירוע. תכננתי לכתוב את כל השמות אך הפחד מלפספס ניצח, מאחר שהיו כה רבים שהשתתפו ועזרו. המעורבות והנתינה היו מעבר לכל הציפיות, העושים במלאכה היו מכל שכבות הגיל ובמגוון משימות, קטנות כגדולות.

היו שטלפנו להזמין אורחים, שהכינו עוגות, שתכננו את האירוע, שעשו נפשות במועצה ובמפגשים של חברים מישובים שונים, שדאגו לפרסם את הפסטיבל באזור ומחוצה לו, שהכינו קפה, שעיצבו את החומרים, שהסיעו אורחים מבתיהם או החזירו, שסדרו את חדר האוכל לפני האירוע ואחריו, שאפו עוגיות וקישטו אותן, היו שהעמיסו ציוד, פרקו ציוד, היו שעמדו בשער הקיבוץ וכוונו את הבאים, שקבלו את פני האורחים וכוונו אותם מהחניה אל מתחם האירוע, היו שעמלו בעמדת ההרשמה, היו שמלצרו והיו שהעבירו סדנאות, היו אחראי מתחמים וכאלו שעזרו לארגן ולסדר את המתחמים, היו שמכרו כרטיסים והיו שדברו עם מתעניינים, היו שהכינו שלטים והיו שתלו אותם, היו שהגישו בחדר האוכל ואלו שפינו, היו שהכינו עציצים, היו שקישטו את מתחם בית הקפה, את הקלנועית ששימשה להסעת אורחים שהתקשו ללכת, את שולחנות חדר האוכל, היו שהאירו את השבילים בנרות עם רדת החשיכה, היו שצילמו ותיעדו והיו כאלו שרשמו את הוריהם.

כל המשתתפים יחד, הצטרפו לעשיה משותפת שהביאה לקיומו של הפסטיבל, שהיה מושקע, מאורגן ומהנה לאורחים ולמתנדבים גם יחד.

תודה מיוחדת לצוות היוזם – דור,עמרי, לירז, עטרה, סמדר ברמן, עוזי, רווית, לנצ'ו, רון עציוני, אייל רונן, מיכל קינן-אייכלר.

תודה ענקית לליזה ושירז על העבודה המאומצת, לעדי, לילדי כחל שהכינו עציצים ולילדי עורבני ונקר שכיוונו את החונים, לחנה קובלסקי, לרפי קורדובה ולגוץ, על התמיכה והאמונה בפרויקט.

מטרתו הראשונה של הפסטיבל – להיות אירוע שמזמין את כל חברי הקיבוץ, מכל שכבות הגיל, לעשיה משותפת שמכוונת לקהל חיצוני – הושגה מעל ומעבר לציפיות.

מטרתו השניה – להזמין קהל מבחוץ, שיהנה ממה שיש לנו להציע, הושגה בצורה צנועה. מי שהגיע, נהנה מאד.

בקרוב תועלנה לאתר התמונות היפיפיות שצולמו ע"י יונה, עמיקם וקרן בר (שיקלי).

באהבה גדולה,

עירד.

4. למסירה:

 • מיטת ילד, המתארכת למיטת נוער.
 • ציוד להוקי-רולר: שני מקלות, שני רולר בליידס,קסדה ושני זוגות כפפות.

לפרטים: אייל ברלס 055-8837191

רות ברלס 050-7301990.

5. שבוע טוב מהמזכירות – בשבוע הבא תיתכן אסיפה – פרטים בהמשך…

תשתיות – בשבוע הבא תימשכנה העבודות – ריכוז העבודה ע"י מרכז המשק.

בטחון – אנו מצויים בקשר הדוק עם מג"ב והמשטרה, חדר המצב במועצה ופיקוד העורף, ומקיימים את הוראות והנחיות הגורמים הרלוונטיים, על מנת לאפשר תחושת בטחון. בשלב זה ממשיכים במתכונת הפעילות וקוראים לציבור לשמור על עירנות, וליידע את הרב"ש, סגנו או את שומר-הגנים על כל חשד או חשש. עם זאת אנו קוראים לכולם לגלות אחריות ולנסות לשמור על שיגרה שפויה.

הנהלת הקהילה צפויה לדון ביום ראשון הקרוב על מסקנות וועדת הרכב הציבורי, כמו כן יינתנו עידכונים והמשך הצגת נתוני הצצ"ד.

בברכת שבת שלום ושבוע טוב – יאיר ונימרוד – בשם הנהלת הקהילה

 

 

 • מירי דוני מרעננה

  ברצוני להודות לכם ,אנשי ניר אליהו על פסטיבל חברלה שהיה ערוך למופת ומהנה מאוד.
  השתתפתי בתוכנית היום הראשון, ואני מודה לכם על קבלת הפנים החמה ,הארוח הנדיב והתוכנית עצמה.
  חבל ,שלא נוצרה הכרות של ממש עם בני גילי אנשי הקיבוץ.
  אם בעתיד תיזמו ארועים משותפים לכם ולאנשי העיר ( במקרה שלי רעננה השכנה) .אשמח לקחת חלק.

  בתודה
  מירי דוני טל 0528466797 רעננה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.