סיכום חודש גשום במיוחד

"ויאמר אלהים אל־נח זאת אות־הברית אשר הקמתי ביני ובין כל־בשר אשר על־הארץ"

תודה לך.

רואים שעם קצת רצון, מאמץ וריכוז אפשר להגיע לתוצאות. 244 מ"מ במקום ה-153 שיש בממוצע השנתי! כמעט סגרת את כל הפער. בסוף דצמבר היית על 48% מהממוצע של התקופה המקבילה (ספט – דצמבר) ועם החודש הזה ובמיוחד המאמץ האדיר של הימים אחרונים הגעת ל-90% מהממוצע של התקופה המקבילה (םפטמבר – ינואר). יפה. יפה מאד.

ומה הלאה?

יש עדיין פער וכמות הגשם לפי הממוצע הרב שנתי תשאיר אותנו עם חוסר של 50 מ"מ. כדי להגיע לממוצע (או לעבור אותו) צריכים לעבור את הממוצע ב25%. בחודש הזה 130 מ"מ במקום 103 מ"מ וכך כל חודש. לא פשוט. כמעט כמו לקוות שהפועל ניר אליהו תביא לנו את הגביע. אבל אנחנו מאמינים. רצון, מאמץ ועזרה מלמעלה ונגיע גם לזה.

והתמונה?

נורית לא שמה לב שהתחרות הסתיימה לפני 3 שבועות אבל בכל זאת תמונה שמגיע לה להתפרסם. האות, הכל-בשר והארץ עם חיטה של תלי. מקסים!

רפי

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  רפי ערב טוב ,
  כבר אמרתי לטלפון את אשר אינני יכול לכתוב באתר .
  יחד עם זאת ברצוני לאמר שיותר מהכמות הממוצעת כיעד
  חשוב אופיו של הפיזור !
  כלמר , כ 60 אחוז מהגשם אילו הייתה מפוזרת על פני חודשים נוספים
  תועלתה הייתה רבה יותר !
  לילה טוב
  תלי

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הכוונה כמובן ל : כ 60 אחוז מכמות ההגשם…

 • רפי

  שלום תלי

  ניסיתי ב-3 הגרפים שיש במסך "מעקב משקעים" להציג את הנתונים המעניינים, הברורים והכי קלים למעקב והבנה. בגרף השלישי בהצגת הגשם לפי תאריך אפשר להתרשם מהפיזור. יחד עם זה, אם אתה (או כל אחד) רוצה להציע מספר או נתון אחר, או דרך אחרת להציג את הנתונים הקיימים אשמח לבנות את התצוגה הגרפית של הנתונים.

  בקשר לשיחת הטלפון באמצע הלילה – כבוד לי שאתה ואחרים קוראים, נהנים ואכפת לכם מספיק להעיר ולתקן ולפעמים לזרוק מילה טובה. בסה"כ מנסה דרך הגשם לשקף קצת מהטעם החיים הקיבוצי ואני מזמין את כל אחד להגיב לתרום או לשלוח לי חומר להוסיף לפינה.

  רפי

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הכלב הכי חתיך בקיבוץ…
  והתמונה נהדרת.

 • הדסה וברוך ראובני

  תודה לילדי כחל על המתנה היפה לכבוד טו בשבט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.